Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek is tetszett az Oscar-dí...

Nektek is tetszett az Oscar-díjas Mindenki cimű film?

Figyelt kérdés
Én nagyon imádom. Mai napig a legjobb film, amit valaha láttam. Nem is tudok ennél jobbat elképzelni, párszor el is sírtam magam rajta, annyira jó...

2017. márc. 31. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Még nem láttam, de kétlem, hogy annyira jó lenne, mint leírod.
2017. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem biztos hogy mindenkinek annyira tetszik, mint nekem, de én nem túloztam a leírásban.


[link]

2017. márc. 31. 18:08
 3/5 anonim válasza:
Téényleg, ez 2015-ös ;) Mintha csak tegnap lett volna a forgatás ;')
2017. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nem tetszett. Szájbarágósan közvetít egy nagy hazugságot: azt, hogy mindenkit minden körülmények között azonos jogok illetnek meg. Lépjen fel a kórussal - akkor is, ha hamisan énekel. Focizzon a tétmeccsen - akkor is, ha falábú. Konferáljon ő az iskolai ünnepségen - akkor is, ha pösze. A példák sora végtelen lehetne. A többiek munkája nem számít. Az egyének vágyai fontosabbak a közösségek érdekeinél. Hát nem. Aki kórussal színpadra lép, az gyakoroljon sokat és énekeljen tisztán. Ha ez nem megy, akkor pedig ne rontsa el a produkciót. A tanárnőnek van igaza.
2018. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat nyomják, emiatt pedig már unalmas.
2020. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!