Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Cersei meghal a...

Szerintetek Cersei meghal a Trónok harcában? //Aki esetleg tudja, mert kiszivárgott az kérem ne kommenteljen, csak esélylatolgatások érdekelnek. //

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 00:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy elméletem. Az én elméletem az hogy daenerys és john snow egymásba szeretnek (viszont ők mint tudjuk unokatestvérek csak ők ezt nem tudják) daenerysék akit tudnak a maguk oldalára állítanak a mások ellen akit meg nem tudnak megölik. Ilyen módon eljutnak a Lannisterekig is. Jamie már többször is megmutatta hogy Cercei nélkül jó ember ő de Cercei miatt rosszakat tesz. Szerintem Daenerys-ék ráveszik Jamie-t a csatlakozásra de Cercei makacs lesz és utolsó emberig harcolna Daenerys-ék ellen. Ennek szerintem Jamie fog véget vetni aki megöli Cercei-t és az is lehet hogy együtt halnak meg. A lényeg hogy szerintem igen meg fog halni.
2017. ápr. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem Jamie biztosan meg fog halni, mivel az író nem válogat, kit hagy meg. Számomra Margaery halála feltette a pontot az i-re :D Nekem ő fontos karakternek tűnt, akit nem nyírnak ki, aztán mégis.... Jamie halála szükséges lesz valamihez és szerintem Cersei nem fog meghalni. A most megjelent promoban Cersei lehete fagyos és megjelenik a mások vezére rögtön ezután. Én arra tippelek, hogy Cersei valahogy összefog a másokkal, Daenerys és Jon ellen. De már nagyon eposzi magasságokba megyek :d
2017. ápr. 2. 02:33
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

"viszont ők mint tudjuk unokatestvérek"


Dany és Jon nem unokatestvérek. Jon Dany unakaöccse, mivel a bátyjának a fia.


Cerseit megölni nagy hiba lenne, mert kb. az egyik utolsó érdekes karakter, aki mellesleg még színészkedni is tud és nem a Jon/Sansa/Arya féle bamba képet nyomja és nem is ripacs, mint Dany/Homokkígyók.

2017. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Jamie biztosan meg fog halni, mivel az író nem válogat, kit hagy meg."


Itt most te egybemosod a sorozatot és a könyvet.

Martin nem ír a sorozatban semmit és a két D már az 5. évad óta a saját fanficjét írja.

A könyvekben Jaime jelenleg Brienne oldalán tart a lobogó nélküli testvériséghez és hallani sem akar Cerseiről.

2017. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Dany és Jon nem unokatestvérek. Jon Dany unakaöccse, mivel a bátyjának a fia."


Bocsánat, igazad van, ettől függetlenül ugyanúgy rokonok.

2017. ápr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A jóslat szerint a testvére öli meg, és ha tippelnem kéne Jaime lesz az.

Cersei maga Tyriontól fél azt hiszi róla szól a jövendölés, de mivel most ugyanazt csinálja ami miatt Jaime megölte az Őrült királyt, ártatlanokat éget porrá futótűzzel, és a java még csak ezután jön hogyha továbbra is bosszút akar majd állni Királyvár lakóin amiért megalázták. Jaime ahhoz hogy azt a kevés becsületét megtartsa ugyanazt kell majd tennie Cersei-el amit az Őrült királlyal, különben a régi tettei elérvénytelenednek. De persze lehet hogy nem teszi meg, abban az esetben meghasonlik saját magával és elbukik, ez elég drámai lenne :)

2017. ápr. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok semmi hivatalosat, de az lenne a logikus ha meghalna. Egyrészt már nincs más húzása, a történetben már nem lesz szerepe (mások elleni nagy háború) már motiváció sincs annyi mert már családja sincs. Szóval ő most az egyik legfeleslegesebb karakter akinek tuti valami brutál látványos halált terveznek. Jamie nemhinném, hogy megöli, szerintem csak simán otthagyja és megkeresi Brienne-t. Cersei szerintem felgyújtja Királyvárat és saját magát, nehogy Dany fogja legyen.
2017. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meg hal! bocs de felesleges találgatni, ha egyszer vannak tények is..
2017. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!