Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudom a film címét ....

Nem tudom a film címét . Segítenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok annyira emlékszem a filmből hogy egy férfi egyedül él egy házban de nincs egyedül mert valaki vagy valami ott él vele eggyüt (kicsit furán írtam le :D)a férfi érzi és tudja hogy nincs egyedül hív rendőröket körülnéznek a házban de nem találnak semmit annál a jelenetnél a kamera az ágy alat van mint ha oda bújt volna az a valami miközben a rendőrök kutatak. Meg volt olyan jelenet is hogy a férfi elvite a szomszéd kutyáját bevite a házába a kutya érezte azt a valamit ugatot majd elengedte a férfi a pórázt a kutya felfutot a lépcsőn ot lentről a férfi ugatásokat hallot majd nyüszítést s mire felment a kutya már elpusztult.

kb ennyire emlékszem lehet furán meséltem el :D.

a film nem mai darab ,tehát ősszeségében arrol szól hogy az egyedül álló férfinak a házában él valami jah és a kategória horror



2017. ápr. 5. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen fajta kutya volt?

Kb. mikori film?

Emlékszel még valami részletre vagy egyedi szövegre a filmből?

2019. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem hogy nézet ki a kutya, de kisebb méretüvolt.

A film szerintem 1990-2005 ig játszódhat

Annyira emlékszem még hogy elhagyja a házat és bámulja aztat majd vissza megy.

Hát igen kevés info de hátha valaki látta és eszébe jut.

Kb 10 éve láthatam azért tudok róla ennyit, csak egyszer eszembe jutott és azóta megszeretném nézni.

2019. okt. 11. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Tipp:


Az elcserélt gyermek (The Changeling, 1980).

https://www.youtube.com/watch?v=xTzgXVosQOU

2019. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Minimál szereplős film volt? Szóval az egész központjában csak a fickó állt egyedül a házban és néha-néha felbukkant egy mellékszereplő?


2.A kutya tuti,hogy meghalt?


3. "Annyira emlékszem még hogy elhagyja a házat és bámulja aztat majd vissza megy."

Így ért véget a film?

2019. okt. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!