Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok hasonló filmeket? A...

Tudtok hasonló filmeket? A nemzet aranya 1/2, A Davinchi kód, Angyalok és Démonok, Inferno.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 6. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát A nemzet aranya az amolyan kalandfilm volt emlékezetem szerint, ilyen modern Indiana Jones(ezzel most ajánlottam is négy filmet), illetőleg A smaragd románca is, bár az inkább már-már kiparodizálja a kalandfilmek jellegzetességeit, de attól még egy nagyon jó film. :)


A Dan Brown adaptációkhoz hasonlót? Mármint olyan kell, amiben mindenféle összeesküvés elméletek vannak vagy olyan, ami történelemre, művészettörténetre épít rejtélyeket? Ha az utóbbi, akkor újfent az Indiana Jones sorozat ajánlott, rohanós-agyalós-akciós filmből szerintem a Bourne Trilógia a legjobb. Talán a Jack Reacher is beleszuszakolható ebbe a kategóriába... ja, és persze A szökevény is ajánlott. És bár ez kicsit sci-fi, de összeesküvéses-rohanós-akciósnak mondható A sziget is.


Jó, most így ennyi jutott eszembe, ha van kérdésed, nyugodtan írj! :)

2017. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

Igen tényleg olyan kell, amiben mindenféle összeesküvés elméletek vannak vagy olyan, ami történelemre, művészettörténetre épít rejtélyeket :D

2017. ápr. 6. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Titkok könyvtára
2017. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Warehouse 13 sorozat

Jack Hunter filmek

Istenek fegyverzete filmek

A Niebelungok kincse (2008)

Hajsza a végzet lándzsája után (2010)

Vadászat a Borostyán szobára (2012)

Bolondok aranya (2008)

Szahara (2005)

2017. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is akartam ajánlani, de az előttem szólók már ellőtték a puskaport, szóval csak támogatni tudom őket. Amúgy olyan filmek mint az Angyalok és démonok engem is érdekelnek, imádom őket.
2017. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2017. ápr. 7. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!