Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animés csajok! Nektek ki a...

Animés csajok! Nektek ki a top10 kedvenc animés pasitok?

Figyelt kérdés
Unatkoztam. Gondoltam megkérdem. Ha lehet okot is írjatok. Meg hogy melyik animéből van a srác.

2017. ápr. 9. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Haikyuu~Kageyama

/Ő az 1. a többieket mind imádom, de sorrendet nem tudok állítani.^^/

Assassination classroom~Karma

Bungou stary dogs~Dazai

Servamp~Tsubaki

Attack on titan~Levi

Tokyo ghoul~Suzuya

Deat Note~L

Kamisama hajimemashita~Mizuki

Kamisama hajimemashita~Kurama

Ao no exorcist~Rin

Yuri on ice~Yurio(bár ő Otabeké*-*)


Ők a top 10, remélem senkit sem hagytam ki.:D

Egyébként vannak többen is, de ők a kedvencek.:3

2017. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Még az 1. vagyok, az ok és a kor lemaradt.x :P

Igazából főleg a személyiségük miatt és amúgy olyan menők, de azért jól is néznek ki. x33

14/L

2017. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem igazán állítottam fel sorrendet eddig, de...

Edward Elric (FMAB), Roy Mustang (FMAB), Oreki Houtarou (Hyouka), Yato (Noragami), Soul "Eater" Evans, Kuroba Kaito (Magic Kaitou)...

2017. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Aki eddig írt annak nagyon jó az ízlése! Az mondjuk elszomorít hogy a válaszokat elnézve... Nekem NAGYON furcsa ízlésem van.
2017. ápr. 9. 20:39
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

1. Lelouch Lamperouge (Code Geass)

Nemcsak a kedvenc (férfi)karakterem, hanem összességében az egyik legjobb fiktív karakternek tartom. Nagyon összetett személyiség, emellett hihetetlenül intelligens és jó taktikus. Szerintem az se véletlen, hogy őt jelölték MyAnimeListen a legtöbben kedvencüknek.

2. Sakata Gintoki (Gintama)

Őt egy szóval lehetne tökéletesen jellemezni: troll. Amit a legjobban tisztelek benne, hogy hiába egy tragikus hátterű karakter, nagyon vidám, szórakozott. Gyermeklelke van, ugyanakkor nagyon komoly is tud lenni. Illetve nagyon gondoskodó is.

3. Takasugi Shinsuke (Gintama)

Hiába próbálta a mangaka főgonosznak beállítani, szerintem nagyon szerethető karakter. És ez leginkább abban nyilvánul meg, hogy az emberei mennyire szeretik, a világ végére is követni tudnák.

4. Hijikata Toshirou (Gintama)

Sokáig, amíg Takasugi nem került komolyabb bemutatásra, ő állt a harmadik helyen. Nála is jellemző ez a komolyan komolytalan kettősség, ami az egész animét jellemzi. A Shinsengumi szigorú alparancsnoka, aki annyira imádja a majonézt, hogy a gyújtója is egy majonézes üveg? Annyira cigifüggő, hogy képes lenne másik bolygóra költözni a cigiért? Ezek a nevetségesnek tűnő dolgok nagyon árnyalni tudják a karakterét.

5. Kamui (Gintama)

Őt az utolsó előtti történetívig nem is igazán mutatták be, csupán annyit lehetett róla tudni, hogy egy mindig mosolygó gyilkológép, akivel valami tragikus dolog történt a múltjában. Amikor pedig mindez kiderült, annyira elszomorított, hogy legszívesebben magamhoz öleltem volna. Hiába próbál egy erős férfinak mutatkozni, valójában a lelke mélyén egy megtört, szomorú, szeretetre vágyó kisgyerek.

6. Okita Sougo (Gintama)

A Shinsengumi legjobb kardforgatója, aki sokszor mégis egy bazookával harcol, és egy hatalmas nagy szadista. Azonnali kedvenc.

7. Natsume Takashi (Natsume Yuujinchou)

Egy fiatal, szeretetre éhes fiú, aki azonban ezt a szeretetet sokáig nem kapta meg, amikor azonban mégis, egyszerűen nem képes ezt elhinni, és mindent megtesz, hogy ne veszítse fel. Tetszik vele kapcsolatban az is, hogy az új ismeretségei révén egyre inkább változik ő is.

8. Araragi Komoyi (Monogatari Series)

Araragi talán az egyik legönzetlenebb karakter, akivel találkoztam animézés közben. Mindig mást helyez önmaga elé, és mindenkinek próbál segíteni, még akkor is, ha ebből nem jön ki jól.

9. Allen Walker (D.Gray-man)

Szintén önzetlen, árnyalt karakter, aki a küldetései során rengeteget fejlődik.

10. Gilgamesh (Fate/ széria)

Egy öntelt, egocentrikus karakter, szinte egy jó tulajdonsága sincs, valamiért viszont annyira megszerettem, hogy konkrétan csak miatta néztem végig a Fate/Zerót és a Fate/stay night-ot.

2017. ápr. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

1.Rin Okumura-(Ao no Exorcist)

Miután megtudják,hogy a Sátán fia,senki sem kezeli őt úgy,mint régen,de erős marad,és nem panaszkodik vagy ilyesmi.

2.Jin Kazama-(Days)

Iszonyatosan kedves,jószívű és baromi jól focizik,ami nálam külön egy jópont,mert imádok focizni.

3.Haruka Nanase-(Free!)

A lelkiismerete,és az őszintesége fogott meg a legjobban(oké,még a szemei is)

4.Shou Kurusu-(Uta no Prince-sama)

Engem is folyton izélnek azzal,hogy milyen kicsi vagyok meg aranyos(igen,a kortársaim),szóval szerintem tök jól megértjük egymást XD

5.-Yato(vagy Yaboku)-(Noragami)

Na neki is a szemei,és a jelleme.Nagyon kedves,és egy baromi nagy idióta...

6.Kakeru Yuiga-(Norn9)

Kedves,a nehéz múltja ellenére próbál erősnek látszani,és nem sajnáltatni magát.

7.Tamaki Suoh-(Ouran High School Host Club)

Benne is nagyjából az,mint Kakeru-ban,a múltja,és azt hozzá tenném,hogy ő sem teljesen komplett.

8.Natsu Dragneel-(Fairy Tail)

Hihetetlenül vicces,de ha a barátairól van szó akkor teljesen megváltozik

9.Haruhi Bandou-(Cheer Danshi!!)

Kis szerény,de sokszor úgymond kitör a csendből.

10.Edward Elric-(Fullmetal Alchemist)

Az a helyzet,mint Shou-val,csak benne még a kedvessége,és az önfeláldozása is.

2017. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

1.Sakata Gintoki-Gintama

A kedvenc ezüsthajú szamurájom a kedvenc animémből. Imádom a troll és a komoly oldalát is egyszerre. A múltja nagyon szomorú, mégis pozitívan áll az élethez, és küzd. Na meg imádja az édességet, mint én.

2.Victor Nikiforov-Yuri!!! on Ice

Iszonyat jól néz ki, gyönyörűen korizik és imádom a személyiségét. Amikor kell komoly, amikor kell vicces, amikor kell cuki, amikor kell elbűvölő. És imádja a meglepetéseket, mint én.

3.Okita Sogo-Gintama

A szadisták királya. Imád a parancsnokhelyettes ellen merényletet követni, vagy másokat pórázon tartani. A személyisége nagyon érdekes, így egyből beleszerettem. A Shinsengumi legjobb kardforgatója és nagyon édesen viselkedett a nővérével.

3.Hijikata Toushiro-Gintama

Sogo legfőbb célpontja ez a démoni parancsnokhelyettes, aki leginkább Gintokira hasonlít, bár ezt ezerrel tagadja. A múltja szomorú, sok csatát megvívott, míg olyan lett, amilyen.

4.Dazai Osamu-Bungou Stray Dogs

Egyszerűen imádom. Szomorú múlt, remek személyiség szintén. Az egész karakternek van valami varázsa, ami szinte mindenkit magával ragad. És még jól is néz ki. Már csak reménykedhetünk, hogy nem sikerül egyetlenegy öngyilkossági kísérlete sem.

5.Shichika Yasuri-Katanagatari

A kard, aki ember. A személyiségfejlődése nagyon szép, csakúgy, mint a történetük Togamével. Aranyos, amikor néha kissé buta, és nagyon menő, amikor komoly vagy harcol.

6.Katsura Kotaro-Gintama

Akorom mondani, Zura, de ő nagyon nem szereti, ha így hívják. Vagy ha a nevén kívül bárhogy máshogy. Nagyon szórakoztató karakter oldalán egy különös lénnyel, Elizabethtel. Gintoki régi bajtársa, így ő is szororú múlttal rendelkezik. Erős szamuráj, így ha kell, néha tud ő is komoly lenni.

7.Katsuki Yuri-Yuri!!! on Ice

Szintén szép karakterfejlődésen megy keresztül. Gyönyörűen korcsolyázik, mikor boldog, szinte ragyog, mikor komoly, vele izgulunk. Szerencsétlenségére (vagy szerencséjére?) könnyen berúg az alkoholtól.

8.Rivaille Ackerman-Attack on Titan

Avagy az emberiség legerősebbje, király, menő, erős, nyers a modora, törpe és tisztaságmániás. Mégis tiszteli az embereket és a bajtársait, szóval nagyon emberséges.

9.Sora-No game no life

Hihetetlenül okos és intelligens karakter. Nagyon cuki a testvériségük a húgával, hogy mindig törődik vele és bízik benne. Pervelz, de ezt megbocsájtjuk neki.

10.Satomi Rentaro-Black bullet

Életem első animéjének egy viszonylag átlagos karakterét nem hagyhattam ki a listáról. Azért átlagos, mert több ilyen karakter is van mint ő, de mégis ő közülük a legszerethetőbb. Erős, bátor és céltudatos.

2017. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Byakuya(Bleach)

Itachi(Naruto)

Sesshomaru(Inuyasha)

Igaz nem 10 de most hirtelen csak ennyi jutott eszembe pedig tudooom hogy volt vagy 100 animes pasi akit imadtam de most csak ok jutottak eszembe :D tudom tudom fura izlesem van nem kell mondani😆

2017. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 Nekem furább hidd el!
2017. ápr. 11. 20:32
 10/15 Kana-chan ***** válasza:

Mondaiji taichi - Izayoi

Cross Ange - Task

Kamisama Hajimemashita - Tomoe

Kaichou wa Maid-sama -Usui


Nekem csak ez a 4 van.!!!!

2017. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!