Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars rejongók! Ez hogy...

Star Wars rejongók! Ez hogy van? (lentebb)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ugye azt írják, hogy Sidious a kancellárrá választása előestéjén gyilkolta meg mesterét, Darth Plagueist. De akkor ezek szerint Plagueis még életben volt, mikor Qui-Gonék elhagyták a Naboot és elmentek a Tatuinra ahol megtalálták Anakint? Mert ugyebár akkor már Darth Mault is utánuk küldte Sidious, ami azt jelenti hogy akkor már a tanítványa volt, ergo megszegte a Sithek legfőbb szabályát, a kettő szabályát. És mivel Plaguesi akkor még élt 8elvileg) akkor nyilván volt akkora hatalma hogy erre rájöjjön. Hol a hiba?

2017. ápr. 9. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért, siettem.
2017. ápr. 9. 20:38
 2/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Ebben marhára nem vagyok biztos, illetve most nem tudom mi a hivatalos álláspont, de emlékeim szerint nem akkor hanem jóval korábban ölte meg.
2017. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez azért lehetséges,mert Plagueis mióta Sith mester lett,azóta ellenezte,a kettő szabályát.
2017. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen így volt.

annyi az eltérés,hogy maul nem volt a tanítványa,hanem csak a kiképzett eszköze.

palgues és sidious kb olyannak tekintette mault mint egy vadász az idomított vadászkutyát és semmi lényegesbe nem avatták be a terveikből,vagy a komolyabb sith tanokból.

ezért volt maul egy sith harcos és nem sith mester,vagy sith nagyúr.


amúgy ha jól emlékszem a darth bane könyvben elemzik ki részletesen a különbségeket a sith kasztokról.

a lényeg,hogy akiket mélyen átjár az erő azok megkapják az esélyt arra,hogy idővel sith nagyurak legyenek.

akiket meg kevésbé jár át,ők lesznek a maul félék,testőrök,vagy orgyilkosságra kiképzett sithek.

ezért ebben a formában maul kiképzése ilyesmire és bevetése nem sértette a kettő szabályát.

2017. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Ő nem volt valami erős, megölte a 4. jedi akivel szembekerült, ráadásul egy tapasztalatlan padawan. Szerintem Palpi se tekintette igazi sithnek.
2017. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!