Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki emlékszik erre a mesére?

Valaki emlékszik erre a mesére?

Figyelt kérdés

Egy régebbi meséről van szó, talán (valószínűleg) a Minimaxon ment. Csak annyira emlékszem, hogy az elején egy nő mesélt gyerekeknek (itt még élőszereplős), és utána, mikor mesélt, akkor átment rajzfilmbe. A gyerekeken olyasmi ruhák voltak, mint az Anne és a Váratlan utazás sorozatokban, és egészen biztos, hogy valami köfalon is sétálgattak. A mesékre magukra nem nagyon emlékszem, csak volt valami béka vagy varangy, aki öltönyben volt (vagy frakkban), és hogy nagyon szép animációja volt. Olyan, mintha inkább egy mesekönyv illusztrációja lenne. És talán voltak valamikor nyuszik is.

Tudom, hogy zavaros és nagyon kevés, de még egészen kicsi voltam, mikor láttam, és szeretném legalább tudni, hogy mi volt ez a mese. Remélem, akad, akinek beugrik ennyiből is. :)

Előre is köszönöm :)



2017. ápr. 11. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyúl Péter és barátai esetleg?
2017. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen! Ez az! Nagyon szépen köszönöm! :)
2017. ápr. 11. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!