Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Pretty...

Mi a véleményetek a Pretty Little Liars c. sorozatról?

Figyelt kérdés
Magyarul Hazug csajok társasága vagy Csinos kis hazugok

2017. ápr. 16. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó az alapsztori, viszont 7 évadon keresztül húzni rossz ötlet volt. Tele van felesleges jelenetekkel, félrevezetéssel, idegesítő gyanúsítgatásokkal. Minden évad arról szól, hogy próbálják elhitetni a nézővel h na most végre megvan "A", de persze mindegyikről kiderül h félreértés az egész. :D Elég az évadzáró epizódokat megnézni, a többi rész értelmetlen időhúzás. Aztán miután fény derült "A" kilétére, jött egy következő. Miután az is kiderült, megjelent egy "über A". :D Én már nem is tudtam követni ki kinek a rokona, eltitkolt testvére, szerelme stb.

A szereposztással sem vagyok megelégedve, lassan 30 éves B kategóriás, hiteltelen béna színésznők játszanak el érettségiző tiniket. :D

Végignéztem ennek ellenére az összes részt, mert már csak azért is tudni akartam mit hoznak ki az egészből.

2017. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az előttem író jól gondolja, az alapsztori valóban jó. De ennyi ideig húzni?!!!

Mondjuk nekem a szereposztás nem jött be. Néztem hat és fél évadot,na az nekem bőven sok volt.

2017. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En szemely szerint imadtam, az 5.evadig. Akkor mar elegem lett a sok kavarasbol, volt benne par teljesen ertelmetlen jelenet, eltereles, es eppen szuneteltettek a sorozatot. Ugy voltam vele, hogy majd folytatom, de meg mindig nem vitt ra a lelek. Viszont az elso par evadhoz tenyleg nagyon jo elmenyek fuznek.
2017. ápr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jó sorozat az 5 évadtól nagyon izgi. Én már várom a a mostani részeket
2017. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom. A kedvenc sorozatom ever. Szerintem nagyon izgalmas, és azzal sincs bajom, hogy eddig húzták-vonták. Már többször megnèztem az összes részt
2017. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Imádom, sajnos nemsokára véget ér :(
2017. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Évadról évadra egyre rosszabb. Az első évadot végig nézve hálát adtam az égnek, hogy végre egy tini sorozat, ami ennyire jó és ennyire izgalmas, végre van agya és lehet némi logikát is felfedezni benne. Aztán jöttek-mentek az évadok és felderengett bennem egy gyanú, hogy a készítők maguk sem tudják, hogy mit is akarnak ők ezzel a sorozattal. Ugye most itt a főgonoszra gondolok, aki folyton bsztatja a csajokat...állandóan jön egy újabb és újabb miután az előzőt leleplezték, de olyan fake és fájdalmasan kínos indokot adnak mindegyiknek, hogy miért zaklatják a főszereplőket, hogy az egyszerűen röhejes. Aztán megtudtam, hogy jól gondoltam, a készítők kb évadról évadra találják ki, hogy mi meg hogy legyen.

Abszolút minden logikát mellőz, az évadok háromnegyede értelmetlen és erőltetett párkapcsolati nyűglődésekkel megy el, a maradék pár részben meg kb hasra ütés szerűen kiderül valami az egyik szereplőről, aminek abszolút semmi értelme.

De ezt még mind el lehetne nézni, ha nem lenne benne ennyi üresjárat. Tehát adott egy bizonyos konfliktus, amit két-három rész erejéig végig izgul az ember, de a következő részben meg kiderül, hogy semmi értelme nem volt.

Haragszom igazából erre a sorozatra, mert az eleje eszméletlen jó volt, de nagyjából a hatodik évad környékén feladtam, mer konkrétan azt éreztem, hogy a rendező hülyének néz engem.

2017. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Teljesen egyetértek az előttem válaszolóval.


Hozzátenném számomra a szereposztást jól csinálták.

2017. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!