Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Karib tenger kalózai:...

A Karib tenger kalózai: Holtak kincse végén Barbossa kapitány hogyan tér vissza?

Figyelt kérdés
Mármint arra vagyok kíváncsi milydn utón tért vissza, mert jack lelőtte a szigeten amikor megszűnt az átok abba belehalt, az első rész végén visszament a majom kivette a elátkozott pénzt és átkozott lett, akkor adhatott az ott fekvő barbossa kapitánynak és feltámadt vagy a boszorkány hívta vissza?

#film #kalóz #Karib-tenger kalózai #feltámadás #Barbossa #Barbossa kapitány #Holtak kincse #Karib tenger kalózai: Holtak kincse #Karib-tenger kalózai: Fekete Gyöngy átka
2017. ápr. 18. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, Calypso hozta vissza az életbe.
2017. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a 3. Részben hozta vissza az életbe, elmondta miközbe világ végére tartottak
2017. ápr. 18. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Calypso azért hozta vissza, mert ha az ember alakból szabadulni akar, akkor az összes kalózkapitánytól kell a szertartáshoz egy talizmán. Jack visszahozásában is ezért segít. Én így emlékszem.
2017. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól megfigyeled, akkor a második részben, amikor először elmennek Tia Dalmához, akkor amikor kiengedi a majmot, az elszalad egy másik szobába és egy fekvő ember csizmáját fogja meg: Ekkor Barbosa a film elején már életben volt és ott feküdt a másik szobában.
2020. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!