Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van annyi animés film...

Miért van annyi animés film kérdés? Annyi ilyen fajra kérdést olvasok, hogy felkeltette az érdeklődésemet! Nagy film rajongó vagyok de még nem láttam egy animét se! Szerintetek melyik filmmel kezdjem amitől meg tetszene ez a műfaj is?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen élőszereplős filmeket szeretsz, milyen témák érdekelnek, elsősorban egész estés vagy sorozat?


A kérdésed nagyjából annyira konkrét, minthogy mit ajánlanánk megnézni, ha meg szeretnél ismerkedni az élőszereplős filmmel.

2017. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább a thrillerek meg a jó agyalós , megdöbbentő filmeket szeretem nem szeretem a romantikus és a vígjáték filmeket!
2017. ápr. 20. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez egy jó kezdőcsomag lehet:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz neki is állok az elsőnek köszönöm

!

2017. ápr. 20. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Miért van annyi animés film-kérdés? Mert nincs külön kategóriája, pedig nagyon el kéne... Sokan vagyunk rajongók, és ha egy helyen lennének, mindenki dolgát megkönnyítené. Na de ez nem ide tartozik, nem panaszkodni jöttem!


Hanem ajánlani. Az én nagy kedvencem a Psycho Pass, szerintem zseniálisan van össze rakva!

[link]


Illetve ezt még nagyon sokan ajánlották nekem, de még nem jutottam el odáig, hogy megnézzem.

[link]

2017. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem a Death Note-al kezd, zseniális és van hozzá magyar szinkron is! You Tube-on is megnézheted: [link]
2017. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*kezdd
2017. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Ha filmet,akkor a Ghibli Stúdiósokat ajánlom(Chihiro szellemországban,Vándorló Palota...)

Ha sorozatot,akkor talán az Attack on Titan,Death Parade,Mushishi,Natsume Yuujinchou,Steins;Gate jöhet be szerintem:)

2017. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!