Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fear the Walking Dead...

A Fear the Walking Dead mennyire függ össze a The Walking Dead-del? (leírásban részletesebben)

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés ezt most leszögezem, de azért megkérdezem. :D


Lehet elkezdem nézni a FTWD-et és a TWD-et nem láttam és arra lennék kíváncsi, hogy kapcsolódik-e egymáshoz a két sorozat? Vagy mindenféle TWD-es előismeret nélkül elkezdhetem a FTWD-et nézni? ( márha tetszik a sori akkor nézném tovább )

Remélem érthető volt, ahogy leírtam :D


Köszi a válaszokat előre!:)



2017. ápr. 22. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel a FtWD az eredeti sorozat spin-offja, így van összefüggés. Ugyanabban az univerzumban játszódik, csak időben jóval eltolva. A Fear-sorozat egészen a járvány kitörésével egy időben kezdődik amikor még az emberiség 1%-a sem zombi, míg a Walking Dead már olyan későn indul hogy lényegében az emberiség 1%-a nem zombi.


A sorozat azt a folyamatot és állapotot mutatja be, amit az eredeti The Walking Dead kihagyott: hogyan szabadult el a pánik, mik történtek addig amíg eljutottak addig a posztapokaliptikus világképbe, amivel az eredeti sorozat is indult.


Ha összefüggést akarsz nézni akkor jó ha láttad az eredeti sorozatot is, hiszen egyik sorozat választ adhat a másik eseményeire is.

2017. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LeonScottKennedy ***** válasza:

Én az eredetit ajánlanám, az sokkal jobb, de te tudod.

Összefüggés egyébként nincs, tehát a FTWD nem fogja elspoilerezni neked a TWD-t, ha ettől félsz. Egy világban játszódnak, de semmi több.

2017. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Nem biztos, hogy nézni fogom.


Amúgy csak egy színésznő miatt nézném a FTWD-et :D

2017. ápr. 22. 13:26
 4/5 LeonScottKennedy ***** válasza:
Én Alicia pretty face miatt kezdtem el nézni, és nézem azóta is. Ha ő nem lenne, valószínűleg nem nézném, mert egyébként elég középszerű, amatőr sorozat. Az eredetit pedig érdemes, mert tényleg nagyon jó sorozat, főleg most, hogy bejött Negan, aki egy egészen új ízt visz bele ennyi évad után.
2017. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem Rick az elején hogyan maradt életben a kórházban ellátás nélkül ennyi ideig, hogy körülötte az emberiség 99%-a zombi lett közben. Ez azért nem két nap.


Negant hagyjuk, a lefelé ívelő sorozatot megpróbálják egy darab szarral kiszínezni, ez Negan. Aki még nem nézte jó tanács, csak az ötödik évadig nézzétek, többi felejtős.

2017. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!