Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legmegérintőbb koreai filmek,...

Legmegérintőbb koreai filmek, sorozatok? (Lent jobban kifejtem)

Figyelt kérdés

Szóval, tudnátok olyan koreai filmeket vagy sorozatokat (inkább filneket) amiknek van mondanivalójuk, rájössz hogy a való életben is így van.

Ja és van egy barátnőn aki azt mondogatja mindig hogy ő még sosem sírt filmeken, tehát ha tudnátok olyanokat is mondani ami még akár őt is megsírtathatja, azokra ia nyitott vagyok.

Különben bármilyen stítusúakat írhattok lehet kosztümös, modern stb...

A válaszokat előre is kösszi ;)

😀



2017. ápr. 22. 11:06
 1/10 A kérdező kommentje:
)Azt kifelejtettenem, mint pl a werewolf boy nekem nagyon tetszett.)
2017. ápr. 22. 11:08
 2/10 anonim ***** válasza:

Ah, a Werewolf Boy nekem is nagyon tetszett, sot annyira, hogy 3 ora alatt meg is csinaltam ra a magyar feliratot viki-n😆

Miracle in Cell no.7 ez szomoru, olvasd el hogy mirol szol, szerintem tuti megfogtok rajta konnyezni

Stray Goat(GOT7 Jinyoung uj filmje) habar megcsak 30percet lattam belole, szerintem nagyon jo film lett, szolj ha irjak hozza linket^^

Hot Young Bloods

Uncontrollably Fond

49 days

Autumn in my Heart

Winter Sonata

Scent of a Woman

I Miss You

Angel Eyes

2017. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Óó köszi, meg fogjuk nézni mindegyiket😉.

Megköszönném ha belinkelnéd.

Még nyugottan írhattok mert ha én belelendülök a filmnézésbe, akkor nehezen tudom abbahagyni😂.

2017. ápr. 23. 09:29
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ha nem működik, a leírásban még van 2 link.

https://www.youtube.com/watch?v=YIaYBoZRIdo


Egyébként viki.com oldalon nézegess, ott minden jó sorozat fent van, pl. Voice (ez ilyen thrilleres, én imádtam), Weightlifting Fairy Kim Bok Joo(képzeld el, ma derült ki h ennek a két főszereplője együtt van:3), Strong Woman Do Bong Soon(valószínűleg ők is nemsokára együtt lesznek:3),

Hwarang, Legend of The Blue Sea, Scarlet Heart Moon Ryeo, Shut up flower boy band, Persevere Goo Hae Ra

Descendants of the Sun, Oh my Ghostess, You're all surrounded, Goblin

You're beautiful, Cheese in the trap,

Boys over flowers, Healer, Heirs, She was pretty, Pinocchio, W-Two worlds, Shopping king Louie,

I Remember You, School 2015-Who are you(ennek van egy előző része, School 2013; a School 2017-et pedig júliusban kezdik el adni:3)

Kill me, heal me; Let's fight ghost, To the beautiful you, Moorim School(én ezt imádtam)

Playful kiss, My love from the stars, Master's Sun

Hi! School - Love on(Infinite Woohyun és Sungyeol drámája)

Sassy, go, go; Faith - The Great Doctor, City Hunter, Personal Taste(igen, nagy Lee Min Ho rajongó vagyok főleg a The Legend of The Blue Sea óta)

Angry Mom, Coffee Prince, K-POP The Ultimate Audition(ha eltekintesz attól, hogy a végét elrontották és nagyjából a sztori vége értelmetlen lett és eltűnt, jó sorozat), Missing Nine

Szerintem mire ezeket végignézed eltelik egy kis idő^^

2017. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja, és amúgy a Stray Goat-hoz fűzném, hogy megpróbálok nem spoilerezni, de ne várj olyan fantasztikus filmet.

A lány apját gyanúsítják valamivel, ebből semmi kis részletet se kapunk hogy mi történt, és végül mi lesz az ügy vége.

Azt se tudjuk meg, hogy a bizonyos alkalom után miért fordul háttal a lánynak a fiú, és hagyja ott, miközben megmenthette volna. És azt se tudjuk meg, hogy az az idős férfi(aki csinált valamit a lánnyal) ki is valójában, és miért nem csukják le, valamint a kisállat sorsát se tudjuk meg, és azt se, hogy miért kellett a fiúnak költöznie, és mi lett a "barátság" vége a másik 3 fickóval. És a lány a végén elkövet valamit, abból se tudunk meg semmit se, csak következtetni lehet a füst miatt, és amiatt, hogy a fiú az égre bámul.

Remélem nem spoilereztem, szerintem egy kicsit fura sztori lett, de attól még Jinyoung alakítása nagyon jó.

2017. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, és még egy Lee Min Ho-s film is kimaradt, The Heirs-

Park Shin Hye-val főszereplők, nem tudom mennyire szereted/szeretitek azt a színésznőt.

2017. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mégse maradt ki a Heirs, na jó, már túl sokat írok.
2017. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jaaaaj, nagyon szépen köszönöm. Igen, elleszek ezekkel egy ideig, mondjuk már párat láttam belőle, de akkor is köszi.

Ja és ha eszedbe jut még valami, örömmel várom😁

2017. ápr. 24. 17:56
 9/10 anonim válasza:

A koreai sorozatokban az a jó hogy szinte mindegyik a való életben lévő problémákat dolgozza fel persze szorakosztató körítéssel.

Én ezeket ajánlom :

Dream high (szórakosztató ipar a fő témája)

Personal taste

Full house

heartstrings

Cheongdam-dong Alice

It's Okay, That's Love

2017. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösszi szépen, meg fogom nézni őket 😉.
2017. ápr. 28. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!