Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Atla és a LoK animének számít?

Az Atla és a LoK animének számít?

Figyelt kérdés
Avatar: The last airbender és Legend of Korra :) azért kérdem, mert eddig mindig azt mondtam rá hogy kedvenc rajzfilmem, de egy csomószor láttam valamilyen animés oldalon is, és egyszer megkérdezték, nézek e animét. És nem tudtam, hogy válaszoljak.

2017. ápr. 22. 11:13
 1/1 Krisipoke ***** válasza:

Vannak, akik annak számítják, de szerintem egyértelműen nem azok. A stílusukat egyértelműen nagyban anime ihlette, de nálam (és a legtöbb embernél) anime az, amit japánok írnak és animálnak. Ahol csak az egyik teljesül, az lehet mondjuk részben anime, vagy nem tudom.

Az Avatárt és a Korrát is amerikaiak írták, és az előbbit ők is animálták, az utóbbit pedig egy Koreai stúdió (bár a második évad első felét egy japán stúdió, so there you go).


De igazából az animék is mind rajzfilmek, szóval mondhatod rá nyugodtan, hogy a kedvenc rajzfilmed, ahogy a leganimésebb animére is mondhatja bárki, hogy az meg az övé. :)

2017. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!