Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot érdemes...

Melyik sorozatot érdemes nézni ezek közül?

Figyelt kérdés

Ezekben gondolkodtam:

Odaát

Breaking Bad

A drót

Castle

A szökés

Tabu

Légió

Ezek közül melyiket érdemes néznem? (Egyébként a kedvenc sorozatom a The Walking Dead, ha ez segít)



2017. ápr. 22. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A Tabu c.sorozatot ajánlom,de csak eredeti hanggal.Sokkal jobb mint szinkronosan.Van egyfajta sötét hangulata,ebbe remekül illik a Hardy féle karakter.Eddig 1-évad 8.rész készült belőle,de jön a folytatás.A Szökés-t illetően csak az első évad volt zseniális,a mostani évad pedig elmegy kategória(bár azért megnézem)a Casle és az Odaát viszont már sokadik évadnál jár,csak akkor ajánlanám ha már eddig is nézted,hacsak nem érsz rá nagyon :)am mindkét sorozat a maga műfajában szórakoztató.A többi passz
2017. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Az Odaátot csak az ötödik évadig láttam de az zseniális

Breaking bad nem rossz de nagyon túlértékelt.Egyszer nézhető.

A többit nem láttam de némelyik tervben van.

Szóval én csak az Odaátot tudom ajánlani nyugodtan :D

2017. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Ha jót akarsz akkor a Walking Deadből csak az első 5 évadot nézed meg. A többi már csak időpazarlás és köze nem lesz ahhoz ami az elején volt.
2017. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőnek üzenem hogy ha a kedvence akkor valszeg már végignézte az eddig kijött összes részt...

Ha meg nem akkor kedves kérdező ne hallgass rá.Még mindig jó a sorozat,nyugodtan nézd tovább.

2017. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3

Nem ez volt a kérdés. A többieknek köszönöm a választ.

2017. ápr. 26. 14:31
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Odaát
2017. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
A szökés nagyon jó, de gyengébb lelkűek, akik az agresszivitást elítélik, vagy rosszul vannak tőle, azoknak nem ajánlom. Szerintem nagyon izgalmas!
2017. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Légió.
2017. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az Odaátot csak ajánlani tudom. Nekem már függőséget okoz. Egyébként is, ha a Walking Dead a kedvenced, akkor az Odaátot is imádni fogod. Én már csak tudom. Egyébként a 4. évada minden hétköznap megy az M2-n 22:35 (amiből végül 40 lesz) ha gondolod belenézhetsz és, ha tetszik akkor elkezdheted nézni az elejétől.

De muszály megnézned belőle legalább egy részt!

2017. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Úristen! Hogy lenne már a Breaking Bad túlértékelt? Komolyan annál tökéletesebb sorozat nem hiszem, hogy van, bár jó lenne...

Szerintem feltétlenül nézd meg, de kizárólag eredeti nyelven! Aztán a spinoffját is a Better Call Sault, bár az azért annyira nem jó mint a Breaking Bad.


A Taboo tényleg jónak tűnik, de annyira nem tudom en még csak 2 db részt láttam.


A The Wire-re azt mondják sokan, hogy olyan mint a Breaking Bad, hát szerintem nem, de lehet nkik van igazuk, mindenki döntse el maga...

2017. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!