Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Fairy Tailiben Ezra meghal?

Mommimo kérdése:

A Fairy Tailiben Ezra meghal?

Figyelt kérdés

Egyik kedvenc csatornámon, az animegyetemen volt egy videó a halálról, és ott az elején voltak részek bevágva a sorozatból, ahol valami temetés van, és Ezra szellem alakban van. Ez igaz? És ha igen hányadik rész? Én a 150-ik láttam mellesleg, de jelenleg is darálom a részeket.

Mellesleg az is érdekelne, hogy van olyan jelenet (pontos részt tudnátok mondani?) amikor Lucy nagyon megsebesül, erre Natsu dühbe gurul, és lever mindenkit aki bántotta Lucyt? Ezt azért kérdem mert nagyon bírom azt párost, ezért remélem lesz benne, de végignézni még több mint 400 részt... Elég sok idő.

Előre is nagyon köszi!



2017. ápr. 26. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Nincs Ezra nevű karakter a sorozatban, de gondolom Erzára gondolsz.


Nem hal meg.

2017. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, bocsi, keverem. Köszi! De akkor ez mi az elején? 0:00 tól elvétve jelenetek 0:15 ig.

https://www.youtube.com/watch?v=HuBJcQlLw48

2017. ápr. 26. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A menyek tornyánál miután nyernek gerard ellen van olyan képzelgés hogy erza ot van a saját temetésén de az nem valós
2017. ápr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! A második felére tud esetleg valaki válaszolni?
2017. ápr. 27. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:

A második részre való válasz: állandóan. Abból áll a kapcsolatuk, hogy annyira tördnek egymással (meg mindenkivel a céhben), hogy azonnal meg akarják egymást menteni. Natsu általában bekattan és nem csak megmenti Lucyt, hanem el is veri az ellenséget, Lucy-nak pedig hol így-hol úgy sikerül, általában néha néhány könnyel a szemében, ahogy aggódik.


(Egyik alkalommal Natsut konkrétan egy oszlophoz kötözte a többi céhtag, hogy ne ugorjon fejest a bunyóba Lucyért. Az a kötél sem tartott sokáig, természetesen.)

2017. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt a részt pont láttam! Szakadtam rajta! Köszi!
2017. ápr. 27. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
erza még meghalhat elég szar börben volt az annyával való bunyó után es meg acronologiat se intézték el(manga)
2017. máj. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ú, tényleg? Hihi. Köszi!
2017. máj. 4. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!