Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik ilyen sorozat? Milyen...

Létezik ilyen sorozat? Milyen jó sorozatok vannak mostanában?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy ne olyan legyen mint pl a mentalista, hanem szorosan össze függjenek a részek és egy történet legyen lehetőleg több évadon keresztül, és ne legyen régi max 2010-es legyen a legelső része.

Pl Pretty Litte Liars, 13 okom volt. Eddig igazából ezeket néztem meg csak mert csak ezek fogtak meg.Annyi sorozatajánlós videót láttam de engem egyáltalán nem kötnek le a vámpíros,zombis,horror sorozatok.

Valami olyan kéne ahol lehetőleg 16-25 évesek a főszereplők is.

Lehet mély, depresszív is bér nem tudom ezt hogyan értem tehát olyan ami elgondolkodtató mint pl a 13 okom volt, vagy lehet olyan mint a Pretty Little Liars ami egy dologról szól 7 évadon keresztül.

Ha nem ehez hasonló de jó sorozatot tudtdok légyszi azt is írjátok meg.Hátha találok valamit mert igazából azért kell mert angolul nézem mert nagyon sokat tanulok ebből de nincs mit nézzek már.



2017. ápr. 28. 16:50
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


Pl ezt a kérdést is én írtam ki, de végül nem jó ez a sorozat sem mert túl gyerekes a szereplők miatt.De az alap ötlet itt is tetszik, tehát ilyesmiket keresek

2017. ápr. 28. 16:53
 2/24 anonim ***** válasza:
Kegyetlen tánc, The OA, Skins(?)
2017. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Esetleg Stranger Things, nekem nagyon tetszett.
2017. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
The 100. a világ legjobb sci-fije. minden kritériumodnak megfelel. elgondolkodtató, van mondanivalója, a színészek a legjobbak a világon. van benne szerelem, halál, depresszió, csalódás,tudás. minden, ami kell. most adják a 4. évadot, minden szerdán. ami ugye az időeltolódás miatt nálunk csütörtök. + 1 nap, amíg feliratozzák. el sem tudom mondani mennyire imádom <3 hónapok óta fangirl vagyok. fiúknak és lányoknak, mindenkinek ajánlom. bár valamiért úgy jött le, hogy te is lány vagy
2017. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. még annyit, hogy sok színész ausztrál, ígyhát furcsa a kiejtésük. de szerintem pozitív, ha több fajta kiejtést is hallasz, megszoksz
2017. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlásokat, biztos hogy utána nézek mindegyiknek a #4-es jónak tűnik, abba biztos belekezdek.Közben egyébként a Red Band Society-t is elkezdtem nézni és nagyon jó az is, kár hogy előzőleg az első 10 perc alapján gyerekesnek gondoltam, mert azóta a 7 résznél tartok és minden részen kb sírtam nagyon jó sorozat.És ebben is nagyon jók a színészek.
2017. ápr. 29. 12:57
 7/24 A kérdező kommentje:
ja és igen lány vagyok 16L
2017. ápr. 29. 12:58
 8/24 A kérdező kommentje:
Jaaaj, most jut eszembe hogy hallottam már a the 100 sorozatról de az sem fogott meg, nem szeretem az ilyen akció filmeket meg a nagyon természet feletti dolgokat.
2017. ápr. 29. 13:00
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

nem azért, de a the 100 nem akció, hanem sci-fi. és nincs benne sok természetfeletti, max olyan, ami meghaladja a mai tudósok képességeit, de a jövőbe akár lehetséges is.

nem ilyen dolgok alapján kellene ítélned.

amúgy az sem teljesen igaz, hogy a pll "egy dologról szól" hét évadon keresztül... mármint a téma marad, de a 6.-7. évad jóval másabb már

2017. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9 Na nem mondod tényleg?Végig néztem az összes részt a pll-ből, most is nézem amint jönne ki a részek de hiába kezdtem volna el itt írni hogy miről szól aki nem nézi annak ugyan mindegy lényegében végig arról szól hogy megtalálják a "névtelen zaklatót" az mindegy hogy egyszer A, aztán uberA vagy A.D., a lényeg ugyanaz, nem úgy mint pl valami disney sorozat ahol minen résznek van egy adott története pl az egyik részben nyaralni mennek a másikba mittudomén főzni tanulnak.


A the 100 ról néztem sorozat ajánlót és abban említette a csaj hogy nincs olyan rész amiben nincs akció -.- és ráadásul berakott részeket belőle ami tele van akcióval de áá nem nem nincs benne akció.Az egész természet feletti már az elejétől hogy a föld pályáján keringenek vagy mi több száz évig.Aztán a földön meg mindenféle lény lesz.Na hát ez nekem sok.Meg azt is mondta hogy olyan nézze akit nem zavar hogy minden részben meghal valamelyik mellékszereplő,szereplő.Akkor gondolom nem úgy halnak meg hogy állnak és teljesen mindenféle akció mentes rész nélkül csak ülnek egy székben majd elalszanak örökre.Nem tetszik a sorozat alap ötlete sem, elhiszem hogy valakinek tetszik.Nekem nem.

2017. ápr. 29. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!