Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti melyiket szeretitek jobban...

Ti melyiket szeretitek jobban az Így jártam anyátokkal-t vagy a Jóbarátokat? Miért? Melyikben ki a kedvenc szereplőtök? Miért? Hogyan írnátok le a kedvenc és leginkább nem szeretett karaktereteket?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 29. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak a Jóbarátok! :D Az az eredeti! :) Aki szerint nem, az nézze meg a dátumot...

Joey a legjobb, nagyon vicces és helyes :D

A 6 főszereplő közül mindegyiket szeretem, akiket nem, az Günther, Janice, Amy, Rachel apja, Ursula.

2017. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyértelműen a Jóbarátokat. Az a sziuációs komédiák alfája és omegája. Persze előtte már létezett a Seinfeld nevű sorozat ugyanebben a műfajban, a Rém rendes család, vagy például a Csengetett, Mylord?, de ezek egyike sem örvendett olyan nemzetközi sikernek, mint a Friends. Az Így jártam anyátokkal hasonlónak tekinthető, mint a Jóbarátok, a karakterek és a mindennapi, jól bevált gyülekezési hely (a Jóbarátokban a kávézó, a How I Met Your Mother-ben a kocsma) tekintetében. Tehát azért szeretem, mert ikonikus, valóban humoros, és a barátság, a kapcsolatok fontosságára hívja fel a figyelmet.


A kedvenc karakterem nekem is Joey, mert vonzó, gyermeteg, vicces és szeretnivaló is egyszerre, de Phoebe és Ross is közel áll a szívemhez. Még nem néztem meg az összes évadot, de eddig csak Rachel testvére volt az, akit zavarónak, intrikusnak tartottam, mert rá akart mászni Ross-ra.

2017. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokáig Így jártam anyátokkal rajongó voltam. (most is vagyok) Minden részt többször láttam, tudtam hogy épp melyik évadból megy a rész a tv-ben, állandóan újranéztem a részeket. Szerintem az utolsó évaddal elrontották kicsit.

Ez az őrület addig tartott míg rá nem vettem magam és megnéztem a Jóbarátok című sorozatot. A részeket darálta, a karaktereket imádtam, mellette az Így jártam anyátokkal eltűnt nekem. Csak Jóbarátokat néztem újra meg újra. Imádom a sorozatot. Ezt mondanám annak hogy jobban szeretem. Miért? Mert szerintem az Így jártam anyátokkal sorozatot ezután copynak gondoltam. Oké mások a karakterek, de pl ugyanolyan motívumok megtalálhatóak mindkettőben (üres tejes doboz a hűtőben). Meg a poénok mindig viccesek, bármelyik részt megnézem mindig nevetek, sőt még a 10. évad is vicces lett. (Így jártam anyátokkalból nem, erőltettek lettek a viccek is)

Kedvenc szereplőm a Jóbarátokból nincs, mind a 6 főszereplőt ugyanúgy kedvelem. Eleinte persze kiválasztottam, hogy húú Chandler, vagy húú Joey, de később rájöttem hogy ők együtt jók, együtt teljesek, mindenki szerethető valamiért. Sorozat nézése közben voltak akiket nem szerettem idegesített (pl Janice) de újranézve őket is szeretem mert velük teljes a sorozat. És ha ezek után nem esett volna le egy hatalmas Jóbarátok sorozat rajongó vagy :DDDD

2017. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valóban az Így jártam anyátokkal hasonló, de azért ők is megtalálták a saját poénokat, sajátos szituációkat. A kedvencem Barney, de igazából mindegyik karakter szimaptikus. A Jóbarátok is egy szenzációs sorozat. Nekem Ross és Phoebe a kedvencem.
2018. máj. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!