Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyat nem csinálhatnék, hogy...

Olyat nem csinálhatnék, hogy csinálok magamnak egy weblapot, és történeteket töltök fel amit elolvashatnak az emberek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy olyat írok ami már kitalált "világ". (Pl. Batman történeteket írnék. Ilyet nem lehetne csak úgy? Mert ugye nem én találtam ki a batmant, ezért nem nálam vannak a jogok.)

2017. máj. 11. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ezt hívják fanfiction írásnak :D tele van velük a net
2017. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsésebb, ha direkt fanfictionöknek dedikált oldalra töltöd fel, úgy többen megtalálják. Magyar a Merengő, Wattpadon is vannak magyar sztorik, illetve maga az oldal angol fanfiction.net-nél és archiveofourown.org-nál, de több nyelven is folyik a feltöltés.
2017. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csicsky ***** válasza:

Küldtem egy privátot, ami egy összeállítást tartalmaz, amit kezdő íróknak szoktam elküldeni, hogy könnyebben boldoguljanak az írással (linkek, tanácsok, ajánlott szakirodalom, stb.). Ez az írással kapcsolatos kezdeti nehézségek leküzdésére szolgál.


Ha komolyan akarod venni az írást, akkor szükséged lesz úgynevezett tesztolvasókra is (béta olvasók), akik írásokat véleményeznek, tanácsokat adnak. Létezik ilyen csoportosulás, tagjai többnyire amatőr írók, ők segítségnyújtásként, kölcsönösségi alapon végzik ezt a tevékenységet. A privát üzenetben fel van tüntetve, hogy hol találod meg őket.

2017. máj. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!