Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért gondolják azt, hogy...

Miért gondolják azt, hogy Anakin 'apja' az erő?

Figyelt kérdés

Shmi azt mondja, hogy nincs apja, és ezt én mindig is úgy értelmeztem, hogy mivel nyomornegyedben laknak, prostitúcióval próbál pénzt szerezni, esetleg Watto futtatja. A film alapján nem tudni, hogy rabszolgaként mi a feladata.

Aztán jött az új star wars, és ex rajongóként olvasgattam teóriákat, és szembesülten azzal, hogy mindenki bizton állítja, hogy Anakin az erőből fogant.


Oké, Sidius-sal van egy beszélgetésük, amit vehetünk utalásnak, miszerint az ő mestere képes volt életet teremteni, és főszereplőként persze ő rendelkezik a legtöbb midikloriannal, de másról nem tudok, ami alátámaszthatná. Szerintem sokkal egyszerűbb, hogy Shmi egy prosti, aki szégyenli a dolgot és ennyivel elintézték ezt a dolgot, mert felesleges lett volna egy apa figura a történetben. Szerintem ez hülyeség, de várom mások véleményét, hátha tudnak mondani valami újat.



2017. máj. 18. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezt mondja az anyja. Angolul "There was no father. I carried him, I gave birth, I raised him. I can't explain what happened."

Vagyis az anyja sem tudja honnan jött. Ha prosti lenne, akkor azt mondaná, hogy nem tudja ki az apja, nem azt hogy nem volt és fogalma sincs mi történt.

2017. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. máj. 18. 15:33
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

a plagues regényben volt erről szó,onnan a teória is.

plagues és sidious egy hosszú meditáció alatt szakadást idézett elő az erőben és ezzel 1 időben fogant meg anakin.

2017. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez Star Wars, nem Éjjel nappal Budapest. Azért Anakin a kiválasztott, mert az Erő nemzette. Gondolj bele: Shmi ugyebár láthatóan nem erőérzékeny, Anakiné pedig a legmagasabb midikloriánszám ait valaha láttak. Mégis miféle sittes űrkalóz vagy rabszolgahajcsár lett volna képes őt nemzeni ha az anyja prostiként dolgozik? Ha lett is volna apja, az csak egy Plagueis/Sidios/Yoda szintű Erőhasználó (vagy még ők sem biztos).
2017. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3mas: az a regény soha nem volt cannom, nem?


4es: nem kell leszólni -.-" nem éjjel nappal Budapest, de azért megy a hiszti ezerrel, főleg Anakin részéről.

2017. máj. 19. 14:20
 6/12 anonim ***** válasza:
De, kánon volt a Disneyes időszak előtt
2017. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tényleg? Köszi! :) Akkor lehet hogy elolvasom azt is.
2017. máj. 19. 15:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó könyv, ajánlom
2017. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Az igazán jó könyvek a kánonon kivül vannak.
2017. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Ez természetes, mivel a 200x kevesebb a kánon könyv, mint a nem kánon :)

Amúgy kíváncsi lennék Bane kánon könyvére is, ha már mindenáron meg akarták változtatni az eredettörténetét.

2017. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!