Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segitseget szeretnek kerni...

Segitseget szeretnek kerni azzal kapcsolatban, hogy neztem egy animet 2017 ben es elfelejtettem a cimet. Ha segit leirom amiere emlekszem belole . Lehetseges hogy nem iden jott ki?

Figyelt kérdés
az egesz egy 14-17 eves sracrol szolt, aki atkerult egy lanyok altal vezetett akademiaba mert rossz magaviselete volt a regiben, egy kesztyuje volt, a lanyok meg akartak valtoztatni ot, o nem engedte .2 ember ellen harcolt eddig aki fontosabb volt kozuluk . Az egyik egy kardal harcolo maszkos lany volt a masik egy francia vagy olasz akcentussal beszelo lany volt. Mind a 2 ot legyozte. Az anime kb 3-4 resz ig volt magyar felirattal, vagy legalabb is en vsak ennyit talaltam rola, de szerintem meg nincs befejezve de meg forditottak le belole. Abbol a 2 lanybol az egyiket meg is csokolta. Ezen kivul meg masik ket lannyal is harcolt akik az elso ketto tanitvanyai voltak. Remelem ertheto valaszokat elore is koszonom. Ha valami nem ertheto kelek jelezzetek egy kerdessel! Ha valami hasonlot ismertek irjatok le lehet hogy arrol van szo . Lehetseges hogy nem iden jott ki?

#2017 #animeneve #szamuraj.
2017. máj. 22. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Tuti hogy ez lesz az :D Busou Shoujo Machiavellianism
2017. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen az az nagyon szepen koszonom.
2017. máj. 23. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!