Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Warsban kik voltak...

A Star Warsban kik voltak azok a jedik akik átálltak a sötét oldalra, és voltak-e olyan sithek akik pedig a jó oldalra álltak át? Mi vezérelte azokat akik átálltak?

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

A jelenlegi kánon szerint Dooku gróf, Anakin Skywalker és Kylo(Ben) álltak át a sötét oldalra.

És Anakin tért vissza egyedül( eddig, azt még nem tudjuk, hogy Kylo sorsa mi lesz).

Persze a régi EU művekben(filmen kívüli világ) sokan voltak akik ide-oda álltak, csak az már a Disney óta nem számít kánonnak.

2017. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Skywalkerek idejében már nem volt jellemző, de évezredekkel korábban sokan csináltak ilyet.
2017. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

kopecz nagyúr,githany úrnő előtte jedik voltak.

meg a darth bane családfából az egyik nagyúr,darth gravid,szakított a sith tanokkal,elkezdte keresni a "fényt" aztán ki akarta végezni a tanítványát és elpusztította az évszázadok alatt összegyűlt sith tudást.

végül a tanítványa legyőzte,így megmaradt a bane vonal.

2017. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
A 3-asnak igaza van, ezt annyival egészíteném ki, hogy a Disney-féle "kánonban" sajnos nincs benne.
2017. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

nem emlékszem,hogy kértem volna kiegészítést.

egyébként ha nem te másik két ugyanilyen hülye biztos beírta volna hogy ez nem kánkán,ahogy minden sw kérdésnél van legalább 1 aki nem bírja ki és közli a nyilvánvalót és senkit nem érdeklőt.

2017. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell felhúzni magad, egy oldalon állunk. Én is utálom amit a Disney művelt. Azért írtam, hogy ne zavarodjon össze a kérdező, ha egy újabb kiadványban valami ellentmond ennek.
2017. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Windu mester lila lézerkardja azt jelképezi, hogy visszatért a sötét oldalró, Matthew Stover A sith-ek bosszúja c. könyve alapján, amit ha jól tudom, "hivatalosként" ismertek el. Az általa alkalmazott harci stílust is a sötét oldalból merítette, a Palpatinnal való küzdelmet azért veszítette el, mert ha teljes erővel küzdött volna, magába szippantja a Sötét Oldal Hatalma.
2017. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!