Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kuzu no hanabi?

Kuzu no hanabi?

Figyelt kérdés
Csak szerintem elmebeteg ez az anime? Mik a véleményetek?? Hogyan reagáltatok rá?

#anime #furcsa #Hentai #kuzu no hanabi
2017. máj. 23. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A Kuzu no Honkaira gondolsz?
2017. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah igen sry elírtam
2017. máj. 23. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az elmebetegség a baja, hanem hogy túlzásba veszi a komolykodást. Állandóan mindenki csak szenved és másról sem szól az életük, mint valaki másról. Az ilyen masszívan nyomasztó hangulatot néha oldani kell, amit ez szinte sosem tesz meg. Nagyon fárasztó. Kb. azzal a heti egy epizód tempóval nézhető.
2017. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem egyáltalán nem elmebeteg. Csak érzelmileg elég érettnek kell lenni hozzá. Ha valaki nem az, nyilván csak azt fogja látni hogy mindenki lefekszik mindenkivel. :D
2017. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez egyáltalán nem igaz. 27 vagyok, túl vagyok már pár szerelmen és kapcsolaton. 17 évesen voltam az a srác, aki a sorozatban a rïbanc tanárnőjébe szerelmes, csak nálam a lány nem tanárnő volt, szóval megvan az személyes kapocs. A Kuzu no Honkai nem érett, hanem edgy. Komor, komolykodó, érettnek próbálja beállítani magát és akinek ez az elképzelése az érettről, azokat meg is győzi. Ebben az esetben is inkább pontosan ahhoz kell egy bizonyos fokú érettség, hogy a néző felismerje, mennyire nem az.
2017. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!