Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Karib-tenger kalózai 3-ban (A...

Karib-tenger kalózai 3-ban (A világ végén) végül is, hogy segít Calypso?

Figyelt kérdés
Azáltal, hogy elengedi a kalóztanács Calypsot, melyik oldalnak segít és hogyan (a film végén). Mert én nem vettem észre semmilyen segítséget. Nekem úgy tűnik, hogy se Davy Johnsnak se a Will-Elisabeth-Barbossa ,,koalíciónak" nem segít

2017. máj. 23. 23:14
 1/5 deus111 válasza:
62%
A harmadik részt elcseszték szerintem. Csak valami nagy ffinálét akartak, de a kokainmámor miatt nem jött össze a forgatókönyv íróinak. Ahogy Cutler Beckett is csakúgy karakteridegen módon szembenézett a halállal.
2017. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűbb hogy Davy Johnsnak segít a viharral, ami számára kedvezőbb.


De ez a szál szerintem is nagyon ellett baszva és súlytalan lett így a végére.

2017. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért jobb neki a vihar? En is gondoltam erre, de a masodik reszben volt arrol szo h szelcsendben gyorsabb a bolygo hollandi, ezert vadaszik akkor.
2017. máj. 24. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel azt gondolom, hogy Calypso nem akart segíteni egyik félnek se. A "polipfejű" elárulta, míg Barbossa kihasználta. Miért segítsen akármelyiknek is?
2017. máj. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Calypso (még Tia Dalmaként) feltámasztotta Barbossát és segített visszahozni Jacket Jones börtönéből, de nem jófejségből, hanem mert mindketten kalózurak voltak, és kellettek a szavazáson ahhoz, hogy felszabadítsák őt a tanácson.

Ugye Jones segített anno emberi testbe zárni Calypsot, és Barbossának az életéért cserébe fel kellett szabadítania Calypsot. Barbossa arra számította, hogy ha segít Calypsonak, akkor az annyira hálás lesz, hogy melléjük áll Beckett-tel és Jones-szal szemben, de ahogy hogy Jack is megjósolta, nem egy hálás nőt kapnak, hanem egy fúriát, aki elpusztítja őket bosszúból.

Calypso eredetileg úgy tervezte, hogy visszamegy Joneshoz(akit még mindig szeret), megöli a kalóztanács tagjait, és együtt lesz Jonesszal, de amikor Will elmondta neki, hogy Jones mondta el, hogyan lehet őt elátkozni, dühös lett, és vihart csinált.


Szóval, a végén sehogy sem segített, hanem csak vihart kavart (szó szerint :D), de Barbossa és Jones is azt hitte, hogy utána majd melléjük áll, de végül mindketten tévedtek.

2017. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!