Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogyan lehet azt megcsinálni,...

Hogyan lehet azt megcsinálni, hogy a VLC-vel a böngészőben is lehessen nézni videókat anélkül, hogy le kellene tölteni azokat?

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, minden online tartalom amit a neten nézel azt először letölti a böngésző és utána játssza le a gépedről. Bármilyen tartalom amit a netről érsz el akkor jelenik meg a képernyőn, ha letöltésre kerül.


Ezért nem létezik letöltés nélküli tartalomnézés.

2017. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A VLC-ben(és a többi lejátszó progiban is) úgy lehet netes videókat nézni, hogy a program egyik menü pontjába be linkeled a videót, ergó a program le/be tölti neked. Szóval sehogy.
2017. máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem úgy volt konkrétan, hogy az Uraharashop-on néztem animét, és ott ahogy a letöltésre mentem, nem a gépre töltötte le, hanem új ablakban megnyitotta VLC-ben, és meg tudtam nézni a böngészőben kvázi letöltés nélkül. De ez már évekkel ezelőtt volt, és azóta új gépem is van, és nem tudom, hogy hogy lehet ezt beállítani a VLC-ben.
2017. máj. 25. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy nézted a böngészőben, ha új ablakban megnyitotta a VLC-t? Most akkor a böngészőben, vagy a VLC-ben akarod nézni a videót?
2017. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A böngészőben nyitódott meg a VLC. Mintha csak megnyitnál egy weboldalt, érted.
2017. máj. 25. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a böngésző beállításaitól függ. Ha megadod hogy bizonyos formátummal mit csináljon akkor például nem megnyitja egy adott programmal, nem a letöltési ablak ugrik be, vagy nem a megadott mappába tölti be, hanem a VLC beépülő programjában nyitja meg egy új ablakban.


Ez viszont pont ugyanolyan letöltés mint az összes többi módszer, csak a háttérben történik. Letöltés nélkül nem lehet tartalmat nézni, és az igazi letöltéssel szemben annyi különbség van köztük hogy nem egy mappába tölti le és azt nyitod meg, hanem a gépen egy átmeneti tárba tölti le, és a böngészőablakban nyitja meg a lejátszót.

2017. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!