Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Komoly hangvételű dráma anime?

Komoly hangvételű dráma anime?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem olyan animéket ajánlani, amelyekben a főszereplőnek komoly lelki gondjai vannak, de mást mutat? Valamint olyan anime is jó, ahol a főszereplő különc, magányos, majd egy bizonyos személy miatt kitör ebből? A romantikus jelleg sem baj. Láttam pl. a Kotoura-sant ami tetszett, valamint a Kokoro ga sakebitagatterunda című animet filmet is, és mind kettő nagyon a szívemhez nőtt. Az utóbbiról szólva, anime filmeket is nyugodtan írhattok, bár mostanság rengeteget keresgéltem dráma kategóriában, de egyik sem fogott meg igazán.

2017. máj. 24. 23:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Az anime filmek közül az új Koe no katachi és a Kimi no na wa is nagyon tetszett.
2017. máj. 24. 23:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Szentjánosbogarak sírja- nagyon szomorú
2017. máj. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul -mert nincs hozzá magyar felirat tudtommal-, akkor 3-gatsu no lion.
2017. máj. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Speed Grapher


Erre nemrég akadtam rá. Három főbb szereplő van, mindháromnak megvan a saját baja... Az egyikükre (Choji Suitengu) tökéletesen igaz, hogy erősnek mutatja magát, rettegnek tőle, kegyetlen, de közben ő szenved a legjobban, és ő a legmagányosabb.


18+ -os

2017. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
lelkigondos, magànyos , kitörős: welcome to the nhk
2017. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gunslinger Girl - kifejezetten az első évadot ajánlom.

De 16+! Súlyos lélektani dráma!

(És nem elsősorban a vérfürdők miatt.)


Megható és durva egyszerre.

[link]

2017. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2017. máj. 28. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!