Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen anime köthetne le még...

RoseTyler kérdése:

Milyen anime köthetne le még így 30 felett?

Figyelt kérdés

A Kiseijuu volt a legutóbbi nagy kedvencem. Az Ajin se volt rossz, bár nem lett kedvenc. Régebben, amit nagyon imádtam az a Darker than Black volt, meg a Claymore. A Berserk is megvolt, a régi. Az Attack on Titant is lenyomtam, bár amilyen jól indult, később már nem jött be annyira. A Mushishi volt még egy időben nagy kedvencem. Ghost in the Shellt is láttam, az Evangeliont is. De hosszú még a lista, mindet nem sorolnám fel itt. :)


Tudtok olyat ajánlani, ami komolyabb témát boncolgat, meg jut bele egy kis (vagy épp sok) természetfeletti?



2017. máj. 25. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fate/Zero
2017. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló voltam ennél, javaslom végigböngészned:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


Ennél a másik kérdésnél meg én voltam a

2017.május24, 22:02

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

2017. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyan én még 20 se vagyok de ajánlok egy pár komolyabat ami nekem nagyon bejöt ott van pl a RE:Zero számomra 2016 év animélye érdekes alptörténetel és egy tökéletlen föszereplövel csan ne riaszon el az esö 10 percben a beszélö repülő varázs macska a másik amit ajánlanék az a Hunter x Hunter amely ugyan a never endig shonenek közé van sorolva de öszese lehet hasonlitani egy dragon ballal és az egyik leg egyedibb anime amit valaha látam az utosó elöti arkrol pedig a szerény véleményem szerint olyan erős hogy padlót fogsz töle különösen a 116. Rész de ha az elözö hozászóló első linkét megnyitod ott kicsit részleteseben irok róla
2017. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 rabidToast válasza:
Számomra ami nagy hatással volt az a Shinsekai yori, illetve a Nagi no Asakura. Madoka is egész érdekes volt. Esetleg még Another.
2017. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 rabidToast válasza:
Esetleg még FLCL. Az olyan, hogy végignézed, és semmit se értesz belőle. LSD trip anime version.
2017. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Majd szemezgetek belőlük. :)
2017. máj. 26. 12:35
 7/12 anonim ***** válasza:

Most lusta vagyok mindegyik animéhez kis ajánlókat írni, de komolyabb témákban nekem ezek tetszettek, mindegyiknek megvan a maga különlegessége, amiért megéri megnézni:


The Twelve Kingdoms

Kara no Kyoukai filmsorozat

Ergo Proxy

Erased

Code Geass

Fate/Zero

Natsume's Book of Friends

Seirei no Moribito

Baccano!

Phantom: Requiem for the Phantom

2017. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

+ 1 szavazat ezekre:


The Twelve Kingdoms

Fate/Zero

Natsume's Book of Friends

Seirei no Moribito

Baccano!

2017. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A Death Note, meg a Speed Grapher komoly témát boncolgat, nem cuki, sem habos-babos, én imádtam mindkettőt.

Bőgtem is a végén, de hát nő vagyok. :D


Hátha valamelyik nincs a listádon.

2017. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a továbbiakat is!

A Death Note már rég megvolt. :)

#7: Google a barátom, szóval simán beérem a címekkel is. :)

2017. máj. 27. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!