Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz magyar szinkronja a...

Lesz magyar szinkronja a Vikings (Vikingek) nevű sorozat 5. évadának?

Figyelt kérdés

Már jó pár hónapja hogy elértem a vikingek 4. évadának a végéhez de amikor elkezdtem az 5.et akkor nem élveztem magyar szinkron nélkül úgy hogy abba hagytam. De most sok idővel később eszembe jutott hogy folytatni kéne.

Tud valaki valamit arról hogy mi lesz a sorozattal itt Magyarországon?



2017. máj. 26. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az 5. évadot biztosan nem kezdhetted el, mert még egy részt sem adtak le belőle, és jelenleg még ismert premierdátum sincs.
2017. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még angolul sincs 5. évad :) szerintem amit te 5.évadnak hittél az csak a 4.évad második fele, hiszen két időszakban adták le
2017. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

először leadják a tv-ben és rá 1-2 napra kerül fel filmbéző oldalakra a szinkronos verzió.

a 4. évad második fele múlt héten indult,heti 1 rész,keddenként.

2017. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viasat 6 on szinkronnal neztem a masodik felet de egyebkent az 5. Evad novemberbe jon
2017. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!