Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meleg film/sorozat amiben az...

Nevem Panni kérdése:

Meleg film/sorozat amiben az egyik fél nehezen fogadja el, hogy szereti a másikat?

Figyelt kérdés

Olyan filmet vagy sorozatot keresek, amiben az egyik fél (általában az uke) nehezen fogadja el, hogy vonzódik a másikhoz, aki esetleg rámenős is, könnyebben elfogadja, vagy nem is érdekli, hogy a saját neméből tetszik neki egy ember.

A legjobb az lenne, ha ázsiai (thai, kínai stb.) lenne, de érdekel más is. Lehetőleg fiatalok játsszanak benne, és középiskolásokat, egyetemistákat alakítsanak.

Ha valaki látta az Addicted (más néven Heroine vagy Shangyin) című kínai sorozatot, akkor az tudja, hogy ahhoz hasonlót keresek.

Csak angol felirattal lenne jó.

Előre is köszönöm mindenkinek!



2017. máj. 28. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Make it right the series (a 2. évad jelenleg fut)

Love sick the series (2 évados)

Sotus the series

Waterboyy the movie / the series (a sorozat jelenleg fut, a film fent van a youtube-on)

History: Obsessed

Uncontrolled love

Senior secret love: Puppy honey (2 évados)

Love's coming / 2. rész: Love love you

Like love (3 film lenne, de az utolsó nem készült el, mert betiltották Kínában, viszont az első 2 is jó)

A round trip to love (az utolsó rész szintén nem készült el)

Bad romance the series

My bromance the series

Grey rainbow

2 Moons the series (most fut)

Antique bakery

Fathers


Nem mind sulis, de ezek nekem mind tetszenek, szerintem neked is fog :)

2017. máj. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! A felét láttam, de így is ott a másik fele amit nem, tehát tényleg hálás vagyok.

Az A round trip to love-nak lett volna még egy része? Tényleg? De ott mi történt volna? Hisz Lu Feng meghalt, nem? Vagy csak azt akarták elhitetni?

A Like Love-ba belekezdtem, a végébe is belenéztem legelőször kíváncsiságból és ott elfogadják An Ziyan-t a szülők. Abból is lett volna még rész? Ahhh.... Annyira utálom amikor valamit betiltanak. Az Addictednek is lett volna még folytatása.

A 2Moons-t tavaly óta vagy hogy várom, egyik kedvenc thai színészem játszik benne. Annyira jó sorozat.

2017. máj. 30. 14:56
 3/10 anonim ***** válasza:

A round trip to love-ban elvileg nem halt meg és összejöttek volna megint

A love like-ban pedig teljesen nyitott a vége, féltékenyek egymásra és nem rendezték a dolgokat, ez lett volna a kövi rész.


Egyébként nem gondoltam volna, hogy van magyarországon rajtam kívül valaki aki nézi ezeket a sorikat ^-^

2017. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyaaaaaah.... Pedig így teljesen máshogy értelmezhető a sztori, ha nem adják tudtunkra, hogy drága egyetlen Lu Feng barátunk nem halt meg és minden happy lesz. De én ezt nem is tudtam, hogy lett volna még egy része. Azt igen, hogy Kína előszeretettel tilt be sorozatokat, filmeket, amiért nagyon kedvelem (szarkazmus).

A Like Love-ot még nem néztem végig, szóval csak annyit láttam, hogy elfogadják, de hamarosan bepótolom ezt a hiányomat.

Amúgy nem vagy egyedül. Csomó kpopper és/vagy animés csajt ismerek, de egyik se néz bl-t vagy ilyesmiket, sajnos. Csak olvassa.

Amúgy a Counterattack-ot vagy a Yandaixiejie no. 10-t láttád már? Nekem mindkettő rohadtul tetszett, a counterattacknak állítólag lesz második évadja, hacsak be nem tiltják. A Yandaixiejie-ről nem tudok semmit, de kell folytatás, mert teljesen lezáratlan. Nincs igazán okuk azt betiltani, hiszen a bl-nek is csak csúfolják. Bromance max. De megéri.

Bocsi, hogy ilyen sok baromságot összehordtam itt. ^^

2017. máj. 30. 22:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Láttam mindkettőt, bár nekem a Counterattack nem tetszett annyira, de ha lesz folytatása tuti megnézem :D
2017. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LuucaX válasza:
Nem láttam azokat amiket mondtál példaként, de a Skam 3.évada hasonló témát dolgoz fel.
2017. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Halottam már a Skam-ről, lehet elkezdem. :)
2017. jún. 5. 00:10
 8/10 tvd fangirl válasza:
together with me<3 imadom ezt a sorozatot
2018. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerencsénkre manapság megsokasodott a jó thai drámák száma... :) A Together with me-t és a 2 Moons-t, valamint a Sotus sorozat mindkét évadát én is ajánlom! :)
2018. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. szept. 5. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!