Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van esély arra, hogy rebootolj...

Van esély arra, hogy rebootolják a Trónok harcát (Tűz és jég dalát)?

Figyelt kérdés

Pl. animációs sorozat formájában? Ahol hűen adaptálják a könyveket?

Vagy ez még nem lesz a közeljövőben?

Martin eladhatja a jogokat másnak is?



2017. máj. 28. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem valószínű.

ami végülis elég fura,mert a világ egyik legnézettebb leghíresebb sorozata,kritikailag is elismert,gondolom kaszálnak is vele nem keveset,vagyis simán tolhatnának belőle 20 részes évadokat,erre ilyen rövid évadokat gyártanak,meg összevonnak karaktereket,kihagynak alap dolgokat.

és nem az van hogy felbuzdulnának a sikeren és jönne több rész,az új évad az eddigi rövidebb lesz.

érthetetlen.


viszont jönnek a th világból új sorozatok a főszáltól függetlenül nem tudni kikről,de remélem az egyik a kóbor lovag lesz.

ez is fura,mert erre van pénz,16-20 részes th évadra meg nincs.

2017. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg esélytelen, csak 4-5 melléksztori lesz.

Megmondták hogy sajnos a Kóbor lovag-ból pont nem lesz adaptáció... :(

2017. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szívesebben nézném a könyv pontos történetét megfilmesítve, azonban az túlságosan hosszú lenne és ha csak hetente 1 rész jelenne meg, akkor a nézők túlnyomó része néhány hét után nem emlékezne rá, hogy mi volt korábban.
2017. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én azért gondoltam rajzolt sorozatra, mert ott nem kell foglalkozni a spéci effektekkel és olyan sincs, hogy valakit újra kell castingolni.

És mindent meg lehet benne mutatni.

Meg igazából szerintem jól is mutat neki, jobban mint az előszereplős, a világkönyv is sokkal fantáziagazdabbnak tűnt nekem.


Az előzménysorozattal megint az a baj, hogy a sorozatban változtattak a történelmen is. Pl. nem létezett a sorozat világában Jaeharys, de volt helyette egy II. Maegor.

Ezt most akkor megint elfelejtik és az "előzmény" egy teljesen más világ lesz?

Nem beszélve arról, hogy a sorozatban többször elmondják, hogy a sárkányok évszádok óta kihaltak...ugyanakkor a könyvekben ez csak kb. 150 év. Ezt is akkor most elfeljtik? Vagy ha nem, hogyan lesz sárkányok tánca?

De a sorozatban is beszélnek róla...viszont akkor ez hogyan egyeztethető össze azzal, amit az első 4 évadban mondtak a sárkányokról?

Ah...na mindegy. Engem nagyon zavar ez a rengeteg ellentmondás. :(

2017. máj. 30. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!