Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nyerne: SW Jedijei, vagy a...

Ki nyerne: SW Jedijei, vagy a Naruto ninjái? Miért?

Figyelt kérdés
2017. jún. 3. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
neo mert az orákulom megmondta
2017. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kunainak és shurikennek nem sok esélye lenne egy lézerkarddal szemben..
2017. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De a kunai és a shuriken amúgy se ér szart se és a történetben teljesen feleslegessé is vált, mivel sokkal erősebb képességek vannak azoktól.
2017. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát igen. Elég gagyi lett a Naruto. A Jediknek viszont ott van a lökés, levitáció, telepatikus hullámok, erőpajzs, stb. A gyorsaságuk megegyezik.

A Sith-ek még durvább harci technikáik vannak, de ők még azelőtt egymás torkának esnének, mielőtt a ninják eldobnának egy shurikent. Ha értitek, mire gondolok. :)


Érdekelne egy ilyen szimuláció.

2017. jún. 3. 19:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a fénykardot leszámítva minden technológiát kiveszünk, tehát nincs űrhajó, hődetonátor, Halálcsillag, stb., akkor a legerősebb Sith-nek is lenne ellenfele a shinobik közt. Például villám chakrájú shinobik ellen hatástalan lenne a Sithek villámja, a telekinetikus képességeik pedig a Rinnegan képességeire hasonlítanak. Az elmetrükkel vetekednek az erősebb genjutsuk, szóval én nem írnám le annyira a shinobikat. És mielőtt valaki hozzám vágná, nem vagyok elfogult! Ezért mondtam, hogy vegyük ki a fejlett technológiákat. Mert nyilván a Halálcsillag ellen senkinek nem lenne esélye. De mi most ugyebár Jedi vs shinobi dologról beszélünk.
2017. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Madara, Itachi, Shisui, Sasuke nyomat egy fullos Susanoot, közben Hashirama növeszt egy erdőt, Nagato odarakétázik, Deidara bombázik, Sasori a 1000 bábjával eléggé zavaró tud lenni, folyamatos természeti csapások érik a dzsediket (tűz, víz, szél, földrengések), Minato teleportálása elég OP lenne, ahogy Obito anyagtalansága is. Á...ez brutális harc lenne azért. :D Robbanó kunaikkal át lehetne verni a dzsediket. Szóval nem tudom. Narutóékra voksolok mert már most komoly bajban vannak a jedik és akkor még nem is mondtam a többi OP karaktert a Narutóból, mert vannak ám még! Tobirama, Raikage, Killer Bee, Kisame, Kakuzu, Hidan, Oonoki, Naruto, Konan, Dansout is sokszor meg kéne ölni, Orochimaru, Jiraya... stb... Szóval na... Narutóékra voksolok. :D
2017. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Például villám chakrájú shinobik ellen hatástalan lenne a Sithek villámja"

Ez baromság. Ugyanúgy fel tudják aprítani. Sőt, talán a szél elemű támadások ellen is jó, mert nem természeti erőt használ.

A hődetonátorokat viszont kár kivenni, mert még ha az űrhajóktól el is tekintünk, a Jedik is vittek magukkal bombákat.

+ Ott van nekik a harci meditáció is, amivel demoralizálni tudják az ellenfeleiket, a saját embereiket pedig feltuningolni.

Meg aztán az Új Sith háborúk alatt minden Jedi képes volt erőpajzsra, ami a shinobik kisebb és közepes erejű elemi támadásaitól ellen megvédheti őket. Úgyhogy itt a sem mindegy, hogy melyik korszak Jedijeit vetjük össze a Naruto ninjáival.

2017. jún. 4. 18:49
 8/10 A kérdező kommentje:

SűrítettLevegő: Érdekes dolgot írsz, de ez csak az elit. Ha az elit, az elittel harcol, akkor már érdekesebb végeredményt kapunk. Nehéz megítélni, mert amíg a Sith-ek ellen harcoltak, szinte mindegyik képes volt erőpajzsokra. Az elit nyilván még erősebbet tudott.

Másfelől ott van nekik harci meditáció is. A telepátia, és az erőlökés, stb. Végső esetben pedig ugyanúgy tuják alkalmazni az erőfojtást, és az erővillámok utánzatát.

A kérdés inkább korszakfüggő...?

2017. jún. 4. 18:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazad van. De az Uchihák genjutsuja? Shisui is egyszerre több embert simán megragad, Madara is, Itachi is és Sasuke is. Tehát úgy kezdődne ez a harc, hogy 8 jedi mínusz minimum. De Madara elfog szerintem 5-öt is. De amúgy értelek. Nehéz kérdés ez.
2017. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor már lehetőleg ne hozzuk ide a játékban feltűnő képességeket. Az erőpajzs megint technológia. Nem képesség. A telepáti nem tudatbefolyásolás! Az, hogy egy hang dumál a fejedben, nem mindenkit téveszt meg! A villámot már elmondtam. Aki villám chakrával rendelkezik, az ellen nincs hatással, mert fizikai sérülést nem okoz. Az fojtás tényleg egy fogós képesség, de akkor miért nem használják mindig egymás ellen? Ha olyan kivédhetetlen lenne, akkor nem Obi-Wan került volna ki győztesen a mustafari harcból. Amit a demoralizációról írtál, az megint csak elmetrükk, máshogy nevezve. Egyébként ha ennyire érzékeny vagy a korszak kérdésre, akkor legközelebb tüntesd fel azt is! Mert ha itt tartunk, akkor egy Edo Tenesi-jel visszahozott Kage csapat hazavágná bármelyik jedit vagy sithet, és akkor már tényleg csak a Halálcsillag segítene.
2017. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!