Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Warsos csajok közül...

Star Warsos csajok közül melyikről mit gondoltok? Ki a kedvencetek, ki szerintetek a legjobb csaj?

Figyelt kérdés

Ha gondoljátok, akár sorrendet is felállíthattok belőlük: ki a legszimpibb, és ki a legjobb nő közülük?


-Leia hercegnő

-Padmé Amidala

-Rey

-Jyn Erso

-Ahsoka Tano

-Sabine Wren

-Hera Syndulla

-Aayla Secura

-Bo-Katan



2017. jún. 12. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a Wampa nevű jéglány tetszett, aki barátkozni akart Luke-kal, de összekülönböztek valami apróságon, amitől Luke a plafonra ragadt. Aztán később végleg elhidegültek egymástól.
2017. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Mara Jade a kedvenc SW női szereplőm.
2017. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Leia a kedvencem. Vagány karakter és irtó szexi. Utána Padme, akit gondolom csak azért kedvelek kevésbé a lányánál, mert ő a rosszabb részekben szerepel. Rey csinos, de egyelőre idegesítő számomra, túl tökéletes, nem igazán emberi. Jyn szép, de felejthető. Ashokát bírom és annak ellenére, hogy animációs karakter rendesen izgató a számomra. Sabine egészen a 3. évad azon részéig míg hozzá nem került a sötét kard teljesen hidegen hagyott. Most már egy kicsit felkeltették az érdeklődésemet, remélem tudnak vele mit kezdeni az utolsó évadban. Hera és Secura nem különösebben érdekes karakterek számomra, de a twi'lek fajnak, azon belül is a női nemnek nagy rajongója vagyok. Az utolsóra nem emlékszem, nem hagyott bennem mély nyomott.
2017. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

darth malgus rabszolganője eleena daru eléggé rendben van.

rendíthetetlen módon hűséges,szerelmes a gazdájába,harcolni is tud,szép az arca és szupermodell teste van.

2017. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az általad felsoroltak közül számomra Aayla Secura a legszexibb.
2017. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
96%
Ahsoka! 12 éves korom óta vagyok belé szerelmes!
2017. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Padme -> szép, okos, egy főszereplő az 1,2,3. részekben
2017. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem Jyn Erso
2017. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Jyn és Ahsoka :)
2017. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Nincs rajta a kérdező listáján, de részemről Darth Talon.
2018. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!