Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tudok rákeresni a Naruto,...

Hogy tudok rákeresni a Naruto, Naruto Shippuden végén lévő rövid kis epizódokra? Nincs kedvem végig menni az összes részen. Mit kellene beírjak a keresőbe? Vagy ha egy linket küldene valaki az is jó lenne!

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nincs kedved? Csak elindítod a részt, és az ending végére ugrasz. Nem több munka, mint kiírni ezt a kérdést. Egyébként nincs belőle olyan sok, és ha már érdekel, akkor nyugodtan végignézheted az animét is.
2017. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már végig néztem az animét... de az endingnél mindig kikapcsoltam mert azt hittem nincs tovább... aztán úgy ahogy mondtad elkeztem a végére tekerni de nem volt mindegyiknél így nincs kedvem azokba is beletekerni amibe nincs...azok akik nem a kérdésre válaszolnak légyszi inkább ne is írjanak
2017. jún. 17. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Öreg hiba. Az epizód hosszából meg lehet saccolni, hogy lesz-e még valami az ending után. Az új, heti animéknél pedig célszerű megnézni az előzetest. Egyébként nem tette fel senki külön sehova, szóval ha lusta vagy, akkor nem fogod tudni megnézni. Esetleg írd be a Youtube-on, hogy "Naruto Shippuuden Funny moments" vagy valami hasonlót, és hátra ráakadsz valamelyikre. De szerintem a beletekerős megoldás, vagy az újranézés a legjobb megoldás, akkor legalább nézheted magyar felirattal is.


Amúgy az első válaszoló vagyok, és akkor is a kérdésre válaszoltam. Azaz megállapítottam, hogy ez a gyakori kérdések, és nem a lusták megsegítésére szolgál. (A felvételire is így fogsz készülni?)

2017. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Naruto, N. Shippudent pár napja fejeztem be... Tehát még nagyon nincs kedvem visszanézni... és szerintem nem sok embernek lenne kedve mind az 500 részt végig pörgetni...
2017. jún. 17. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál. De egyébként tényleg nem maradtál le semmi lényegesről.
2017. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!