Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Castleből van, gyerekbarát' rész?

Castleből van, gyerekbarát' rész?

Figyelt kérdés
A Castle sorozatban van olyan rész ami gyerekbarát vagyis nem nagyon mutatják a horror részét pl.:mikor megölnek valakit?
2017. jún. 17. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A kérdésedet értem, csak nem tudom, hogy a pontosan mit akarsz. Azt amiben nincs egy hulla sem vagy amikor nem látjuk az áldozatott halála elött? Ilyen részre nem emlékszem. De ha ilyen nagyon pici gyerekkel akarod nézni a sorozatott ted nyugodtan, úgysem fogja felfogni, hogy mi történik éppen a képernyőn, vagy ha egy picit idősebb gyerkőccel akarod megnézni, szerintem nézheted nyugodtan. A sorozat nem véletlenül "csak" 12 karikás.... de rajtad múlik, hogy hogyan neveled a gyerkőcött. Én nyugodtan nézedtem vele és nem lett semmi baja! :D
2017. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!