Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A comedy centralon, miert...

A comedy centralon, miert csak a szajbatekert modern csalad, meg a rohadt semmi kozepen megy non stop?! Nem veszik eszre h egyre megy lejjebb a szint? Regen változatos meg jo sorozatok mentek mint pl eletem ertelmei stb.

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Hát ezerszer inkább a Modern család, mint az Életem értelmei, az egy rakat szar.

Én inkább több saját készítésű műsort néznék.

2017. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a Modern családot meg a The Middle-t is. Hétvégente mindig ezeket nézem, plusz az Agymenők. :)
2017. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Igen sajna mar eleg unalmasak...az agymenokbol is csak ugyanazokat jatszak le, annyi ujdonsag van hogy vegre az anyam borogassnak uj reszeit jatszak hat mar ideje volt. Hianyolom az igy jartam anyatokkalt. Igazan elorol kezdhettek volna a reszeket. Ezektol az uj sorozatoktol meg hanyingerem van mint pl broad city, csaladom darabokban, goldberg csalad stb. Nagyon elcsepelt, idiota "poenokkal" es erre latom megint jon egy ugyanilyen hulyeseg a kúria xD ne csodalkozzon a comedy ha egyre kevesbe lesz nezett a musor
2017. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt én sem értem amúgy, hogyha épp nem az új évad megy, miért nem egymás után adják le a részeket, miért random... aki tv-n nézi ezeket, az azért nézi, hogy tudja követni a sztorit... aki már végignézte, az meg nem tévén fogja nézni. Az borzasztó, amikor leülsz a tévé elé, megnézel egy részt, amiben épp van történeti ív, és gondolod, megnézed a következőt, hogy mi lesz a folytatása, aztán egy 2 évaddal későbbi részt raknak be...
2017. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 patkánylábú válasza:
70%
Az életem értelmei kinek jobb most őszintén? Atyaég erőltetett sz..r volt. :D A modern csalad, és a semmi közepén is jó. Azt elhiszem, hogy unalmas, de rossznak nem mondanám.
2017. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a Modern családot és a semmi közepént is. Midd a kettő a kedvencem. Az így jártam anyátokkal című sorozatot is kedvelem. De az Agymenők? Hát az eléggé rossz nekem az első jelenet után nem volt kedvem továbbnézni. Spermaátadás? Fúj. Elég perverz lehet a sorozat, ha így indul. Nem tudom miért van mindenki oda az Agymenőkért. Nem is tudtam nevetni rajta. Meg most komolyan ilyen hülye pofát kellet Sheldon szerepére választani.?!
2019. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az életem értelmei nem jó sorozat, kb sosem tetszett. Ott van a hisztikirálynő anya, a két hisztis lányával, az apa meg állandóan beszólogat a gyerekének, csak mert lassabb és nehezebben tanul.
2020. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!