Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy a bosszúáll...

Miért van az, hogy a bosszúállók 2 baromira nem tetszett, de az Amerika Kapitány : Polgárháború meg nagy kedvencem lett?

Figyelt kérdés
Bosszúállók 2-őt már másodjára néztem meg elkap a hányinger ,hogy csak az időt pazaroltam nem fogott nem tetszett az egész. Viszont az amcsi 3-at 50-szer meg tudnám nézni. Szóval mi lehet a baj amiért így gondolok a bosszúállók 2-re ? Amúgy tetszett a bosszúállók első része azzal nincs gondom.

2017. jún. 28. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig az Amerika Kapitány 3 és a Bosszúállók 2 nagyon hasonló film, majdnem teljesen ugyanazokkal a karakterekkel, szóval ezt csak Te magad tudhatod, hogy mi benne az az apró "hányingerkeltő különbség"!
2017. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lattad az univerzum ehhez tartozo tobbi filmjet?

Vasember, Thor stb?

Szerintem azert nem mindegy. Mert egy ember beul a moziba hogy juj egy csomo szuperhos egyutt harcol a gonosz ellen tyuha. De egy igazi rajongo ugy ul be a moziba hogy ismeri mindenki hattertortenetet, ki miert van ott ahol. A bosszuallok elso resze tenyleg olyan amire egy ember beul es megnezi es hudejo volt, de a tobbi szuperhosos film nem erdekel. Aztan kijott a masodik resz amire ugyanugy elmegy arra szamitva hogy eza resz is ugyanolyan hangulatu es poenos lesz mint az elso resz. Es szembetunoen nem ez tortent. Peldal azaz ember mar nem fogja tudni hogy milett Furyval. De szerintem ami nagy reszben meghatarozta ezta reszt az megis az hogy most nem egy idegen ero ellen harcolnak, mint az elso reszben ahol Loki ellen ment a csata, mindenki megmutathatta az erejet, akkor kovacsolodott ossze a csapat.Itt meg mindenkit elvarazsolt azaz ujdonsag hogy egy csomo szuperhos egy filmben harcol. De a masodik reszben mar nem ez volt a helyzet, mindenki tudta a nezok kozul hogy ki mit tud, nem nagyon lehetett ujat mutatni, megint egy szokasos gonosz? a csapat ujra legyozi? hat de nem ugyan ez volt az elso resz is? Dehogynem, csakhogy itt az egesz filmre kihatott egy dolog, marpedig hogy itt valaki miatt harcoltak, valaki miatt a csapatbol. Es emiatt lehetett erezni a feszultseget azta sotetseget ami bearnyekolta az egesz filmet. A bosszualloknak nemlett volna muszaj segitenie Tonynak, rahagyhattak volna, hiszen o okozta ezta problemat oldja meg egyedul, de ok mar egy csapat voltak es ezert nem hagytak egymast cserben, ami igy volt jo, es atvergodtek magukat ezen is amivel csak erosodott a kapocs kozottuk.

Es ezaz amit egy atlagos nezo nem vehetett eszre az egeszbol, csak azt hogy ez most sokkal komorabb es rosszab resz lett mint az elso, pedig szugseg volt erre a filmre is.

Sajatos velemenyem szerint a CW. inkabb egy bosszuallok 2,5-nek ert fel.

Igazabol nekem is a CW. tetszett jobban, de a masik filmnek is megvan a sajat erteke, ezert nem is ertem hogy kaphatsz tole hanyingert. Vagy egyszeruen csak nem vagy olyan melyseges rajongo mint en. Dehat izlesek es pofonok szoktak mondani.

2017. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Láttam a szolós filmjeiket mindegyiket azok tetszettek ,de ez a bosszúállók 2 az első ilyen volt ami baromira nem jött be. Polgárháború sokkal jobban bejött.
2017. jún. 29. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Mert neked csak a látvány és az akció számít! A polgárháború története teljesen értelmetlen!

Valójában az egyezmény ugrasztotta egymás ellen a szereplőket és nem a rossz fiú akinek állítólag pont ez volt a célja!

2017. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Ez azért lehet, mert a Bosszúállók 2 csak arra kellett, hogy Wandát bele tedjék a történetbe

(Vagy a rendező(k) az ok mert a két filmet más rendezte Bosszúállók 2: Joss Wedhon, Amerika kapitány 3: Joe & Anthony Russo)

2018. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Ja meg Víziót.
2018. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!