Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jön ki a Beavatott 4....

Mikor jön ki a Beavatott 4. része?

Figyelt kérdés

Azt hallottam , hogy a neve az lesz , hogy" A hűséges 2.rész" .Angolul a 3-nak és a 4-nek két külön neve van . Elvileg sorozat lett volna de akkor a Tris -t alakítő nő nem vállalta volna el a szerepet csak ha film lesz belőle . Sehol sem találtam adatot arról hogy most akkor mi van , hiszen elvileg 2017. 06. 07.-e körül jött volna ki a sorozat vagy a film de senki se mond semmit , angolul se találtam semmit.

Akkor most sorozat lesz ???

Vagy film ??

Mikor lehet látni a moziban ??

Vagy a TV-bem adják le , azt is hallottam .

Vagy nem lesz semmi ???



Előre köszönöm a válaszokat .



2017. júl. 5. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez egy jó kérdés hiszen ha bármi lesz akkor nem biztos hogy az eredeti szereplőket viszont látjuk mármint főszereplőket. Szerintem ebből már nem lesz semmi mert eleve azért nem csinálták meg mostanra a 2. részt mert a Hűséges első része "nem hozott elég bevétel" bár szerintem csak fedősztori.
2017. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel! Szerintem is ez csak fedősztori. De mindegy, mert ha ki is jön sorozatba vagy filmbe én nem fogom megnézni, ha már nem Shailene, Theo, Ansel és Miles fogják alakítani a főszerplőket.
2017. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bandita16 válasza:
2018. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!