Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jóbarátok fantársaim! Szerinte...

Jóbarátok fantársaim! Szerintem néhányuknak össze kellett volna jönni, illetve együtt kellett volna maradni. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

1. Phoeboe és Joey. Emlékeztek még arra a részre, mikor Joey szerelmes lesz Phoeboe ikertestvérébe, Ursulába? Na, annak a résznek végén, Phoeboe Ursula nevében találkozik Joey-val, Joey pedig megcsókolja őt, mondván: "Lehet, hogy a szakítás miatt, de sosem láttalak még ilyen gyönyörűnek (valami ilyesmi)." Na, szerintem ezután a rész után összejöhettek volna. Rövid elképzelésem:

Joey felhozza egyszer csak a kövi részben, mikor kettesben van Phoeboevel (egymás mellett ülnek), hogy amúgy tök jó volt az a csók, Phoeboe meg mondja, hogy igen, szerinte is. Mindketten zavartan ülnek tovább. Joey láthatóan mondani akar valamit, de mégsem jön ki a száján semmi. Aztán Joey csak ennyit mond: "Hé, Phoeboe!" Phoeboe felnéz, mire Joey megcsókolja.

Ezután meg elmennének együtt étterembe, stb...

Nem? :) Tök jó lett volna szerintem, ti mit gondoltok? :) Esetleg saját elképzelés? :)


2. Monica, Joey. Tudjátok, volt az az "incidens", mikor Joey beköltözött Chandlerhez, és megtetszettek egymásnak. Monica behívta Joey egy limonádéra, Joey meg azt hitte, hogy Monica szexelni akar, úgyhogy levetkőzött, Monica meg ezután az eset után már nem érdeklődik felé. Pedig nem lett volna rossz, megnéztem volna, mi sül ki belőle. ;) Hát ti?


3. Joey, Reachel. Őket sajnálom a legjobban. Annyira cukik voltak együtt, nagyon szomorú voltam, mikor végül szétmentek. :( Lehetett volna az, hogy Ross végül valamilyen okból eggyütt marad Janiceszel, vagy Emily visszajön Rosshoz, nem tudom, de így Reachel csak simán összejöhetne egyszer Joeyval, és a sorozat végéig együtt maradhatnának. Szerintetek?


Tudom, hogy mindegyikben benne van Joey, és úgy elég uncsi lett volna a sztori, ha mindegyik főszereplő lánnyal összejön, meg minden... Ezek csak elképzelések. A Phoeboe-Joey dolognak eléggé örültem volna, de a Reachel-Joey... Szerintem együtt kellett volna maradniuk.


Huh, bocsi, ha untató volt ez az egész számotokra, de nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre! :)


Szóval? Vélemények? Saját elképzelések?


Köszi a válaszokat előre is! :)


(Ha gondoljátok, priviben beszélhetünk a sorozatról! :))



2017. júl. 6. 00:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Rachelnek és Chandlernek szurkoltam mindig, hogy jöjjenek össze.

De aztán Chandlert összehozták Monicával, Rachelre meg mindig Rosst erőltették. Ezt sajnálom.

2017. júl. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, mondasz valamit. :) Az is jó lett volna :)
2017. júl. 6. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Phoebe+ Joey nekem is szívfàjdalmam. De Joey nem illett volna Monicàhoz szerintem. Rachellel is inkàbb baràtoknak valók. A Rachel/ Ross kapcsolat meg erőltetett volt màr a végére. Lehet csak én vagyok ilyen, de ha egy pasival 1x szakítok akkor nem jövök vele újra össze. A többi dolgukról nem is beszélve.Amúgy a kedvenc sorozatom, vagy 20x làttam màr. Te most nézed?
2017. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, en is ezerszer végignéztem mar :) imádom! :) Köszi a válaszokat! :)
2017. júl. 9. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Rachel-Ross páros volt a kedvencem, egyszerűen imádtam őket! Szerintem ilyen a valóságban is van! Mindketten mindenféle hülye indokkal próbálják távol tartani magukat egymástól, mert félnek a kapcsolattól és a nehézségektől, de ennek ellenére végül mindig kikötnek egymás mellett. Volt is benne olyan jelenet, mikor Rachel azt mondja, hogy közöttük ez soha nem fog elmúlni.


Én a Chandler-Monica párost is nagyon szerettem, szerintem abszolút összeillettek, nagyszerű pár voltak. A sok humor és a sok nehézség, amit együtt legyőznek, az Ő példájukon nőttem fel! :)


Nem tudom, én Joeyt és Phoebet nem tudtam volna elképzelni egymással. Joey egy nagyra nőtt gyerek, hatalmas szívvel, Phoebe meg. Ő leírhatatlan. Ami nekem nem tetszett, hogy Mike-al jött össze a végén, szerintem nem illettek össze, én Davidnek (a minszki kutató) szurkoltam, és nagyon elszomorított, hogy Phoebe végül Mike-ot választotta.


Joey-t is jó lett volna látni egy lánnyal, de ha őszinte akarok lenni, nem igazán volt olyan karakter a sorozatban, akivel el tudtam volna őt hosszútávon képzelni.

2017. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban örültem volna Davidnek Mike helyett.
2017. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem Ross és Rachel tökéletesek együtt. Kicsit azt sajnáltam benne,hogy a sorozat folyamán nem több alkalommal lángolt fel az érzelmük egymás iránt. Így a vége kicsit elkapkodott lett, de azért nagyszerű.


Monica Chandler párost meg azért imádom mert egymás mellett nőnek fel, lesznek felnőttek, lesznek készen egy érett kapcsolatra.


Ha ez a két páros már meg van akkor a Joey Phoebe páros már túl sok lett volna, hogy a 6 fős társaságban mindenki egy pár. Az ő barátságukat egyébként nagyon kedveltem, ahogy Joey mindig megvédte és kiállt a lányért, így abszolút shippelem őket, de talán így, hogy az első kettő páros összejött nem bánom hogy ők nem. Viszont az ötleted, hogy miként jöhettek volna össze az nagyon teteszik.

Meg a Phoebe férjét is kedvelem, szerintem nagyon passzolnak egymáshoz.


Joey meg Rachel nagyon furcsa lett volna együtt. Aranyosak voltak együtt, meg Joeynak az érzései, ahogy küzd, meg végre a csajozógép megtudna állapodni valaki mellett, letud erről mondani, de szerintem akkor is bizarr lett volna. Meg én mindig is a Ross+Rachel páros csapat tagja voltam :D


Monica Joey pároshoz annyit kiegészítésként, hogy az írók eredetileg így tervezték, hogy vele jön össze és nem Chandlerrel. Szerintem Chandler mellett jobb, mivel szegényt úgy képzelem el, hogy ha nincs Monica akkor nem tudna becsajozni rendesen, és a végén kínjából megint Janice mellett kötne ki. De Joeynak és Monicának egy futó kalandjuk lehetett volna, még megismerkedésük elején arra én is kíváncsi lettem volna.

2017. okt. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem a Joey Phoebe páros nagyon jó ötlet és monicát és Chandlert is együtt hagynám de a rachel ross páros a végére nagyon erőltetett lett így osszejohetnenek mégegyszer aztán hamar szét is mehetnének így emily visszajohetne gondolván hogy Ross és rachel megint szakítottak és ebből már látszik hogy ez nekik nem megy rachelt pedig osszehozhattak volna egy szereplővel aki nem olyan fontos pl.:günter vagy akivel egyszer járt vagy csak randija volt.:pl.:Mark a divatos csávó aki átment rachelhez mikor szakítottak rosssal.

Vagy a másik ötlet ha nekik(Ross-rachel)annyira muszáj összejönniük. Akkor 6.-7.evadban osszejohettek volna. Ennyi.

2019. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ross és Rachel szerintem együtt jó. Nem mindig tűnik úgy, hogy összeillenek, de egyszerűen nem tudnak túllépni egymáson. Meg a Joey-Rachel több okból is rossz lett volna.1: Ross és Joey akármennyire is tettették, nem voltak jóban akkor. Kár lenne a barátságukért. 2:Rachelnek szerintem egy kicsit kellemetlen volt ez az egész. 3: Emma.


Monica és Chandler. Szerintem összeillenek. Mondjuk én személy szerint néha nem tudnék Chandler vicceivel együtt élni. De amúgy nagyon cuki páros.


Phoebe. Joey-val párszor úgy gondoltam, hogy összejöhetnének. De Mike-kal sokkal jobban összeillenek. Jó kis pár lettek. És egyébként szerintem túl béna lett volna ez a "mindenki szeret mindenkit és mindenki egy pár" befejezés.

2023. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!