Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a Violetta VS Soy Luna hülyeségről?

Figyelt kérdés

Szóval most van ez a Soy Luna VS Violetta őrület, és már az agyamra megy ez az egész.


Tehát így Facebookozok, bevillan egy cucc, hogy XY ismerősöm csatlakozott ehhez: utáljuk a Violettát.


Csak ugy megnéztem azt az oldalt, mert nem volt jobb dolgom, erre olyanokat találtam, hogy húzz a k......urva édes g.......e....ciszájú anyádba a műsorról, mert egy szar vagy! Meg ilyenek.


Megnéztem egy par olyan oldalt is, hogy utáljuk a Soy Lunát. Ott is hasonló extra-trágár, egyenesen sértő, és annyira embertelen dolgokat írtak...


Értem én, hogy valaki egyiket szereti, valaki a másikat, meg valahol jó is, hogy vannak ilyen csapatok, de én nem úgy képzelem ezeket, hogy ilyen minősíthetetlen mocskok vannak az oldalon, hanem ízléses poénok az adott sorozattal kapcsolatban... Az még jópofa is szerintem. De ez?!


Személy szerint talán a Violettát részesíteni előnyben, mert kicsit szimpatikusabbak azok a karakterek, meg érettebbek is. DE ATTÓL MÉG NEM KEZDEM TRÁGÁR, SÉRTŐ MÓDON SZIDNI A MÁSIK SOROZATOT!


Nektek mi a véleményetek erről a Violetta VS Soy Luna marhaságról? Mert én már megőrülök tőle, és nem is értem, hogy mi a jó ebben.


Amúgy kezdetben ezeken az oldalakon tényleg jó, meg teljesen normális poénokkal voltak tele, de mióta egyre több részt adtak le a Soy Lunából, nagyon eldurvultak a "poénok" mindkét oldalon.


Szerintem ez totál éretlen viselkedésnek is bizonyul mindkét oldalon... De amúgy meg ki képes összeveszni EZEN? Két sorozaton! Mint az óvodások, komolyan...


Szerintetek?


2017. júl. 8. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Hát én lexarom.
2017. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Szerintem hülyeség. Én mindkettőt szeretem. A Violettát most kezdtem, a Soy Lunának láttam az 1. évadát és nagyon várom a 2-at. A Soy Lunát kicsit jobban szeretem mert azt láttam először, és a Violettát csak most kezdtem. De szerintem hülyeség. Főleg az hogy a V rajongók előítéletesen mocskolják a SL-t. Megértem, ha megnéztek 1-2 részt és nem tetszik nekik, de az sok hogy már akkor mocskolták hogy szar lesz, meg V copy mikor még el se kezdődött. És a másik hogy milyen hülye ember az, aki arra pazarolja az idejét, hogy valamit utáljon. Na mindegy. Ők tudják.
2017. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én személy szerint egyiket sem szeretem a legjobban. Viszont a violettát valahogy jobban. Ahogy a kérdező írta ott érettebb karakterek vannak. A soy luna nem volt szimpatikus amikor belenéztem. De ettől független én sem mondanék ilyen dolgokat aliasz írnék. Mondjuk engem annyira nem is érdekel hogy ilyeneket írjak na meg nem tettek ellenem semmit. Lényegtelennek is tartom az ilyen megjegyzéseket.
2017. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egész csak nézőpont kérdése. Aki a Violettát látta hamarabb és szerette az a Soy Lunát itéli el. Aki a Soy Lunát látta hamarabb az meg a Violettát itéli el. (Persze vannak kivételek)
2017. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

Igazából nézőpont (vagyis az életkor) a döntő itt.

nagyon sokan attértek a soy lunára és a nagy (korban is) V- rajongók pocskondiázták hogy tele van az illető oldalán Violetta képeivel közben máshol a Soy Lunát reklámozza (plusz Violetta utálat) és kétszínűvé válik ezáltal

tehát, ha még nagyon gyerek akkor azt szereti ami épp megy a tv-ben

én jómagam maradtam a Violettánál már 2014 óta (18 vagyok)és megemlítem hogy a másik kategóriához tartoznék, mivelhogy nekünk van értékrendünk és az igazi V- loverek soha nem fogják úgy megszeretni a Soy Lunát

jómagam rühellem, (a szereplők nem szimpatikusak)

DE! mivel imádom a spanyolt nyelvet és kultúrát ezért a dalokat nem fogom pocskondiázni...(csak hát Tini hangja biztos jobban illene hozzájuk)

Mi Tinisták a soy Lunából egy részt nézünk meg csak : a 2. évad 40.részét ahol Tini a VENDÉGSZEREPLŐ!! Büszkék is vagyunk rá és hálából, hogy visszajöjjön Budapestre, csinálunk neki egy showt (videót készítünk) amiben megmutatjuk az emlékeit neki Budapestről és kérjük jöjjön újra (ápr 2 elsőéves évforduló Continental Hotel)

Ami a Soy Luna esetleges koncertjét illeti... no comment ( nem akar nagyon csúnya dolgokat leírni), de egy biztos... soha nem lesz négy teltházas koncert

2017. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

jaa és nem tudom tisztában vagytok vele hogy vki ( FIÚ is) paradicsomdobálással készül Karol tiszteletére? xddd

és az instán látni videókat ahogy a Soy Lunás termékeket ldugdossák a boltokban, nem tudom azt láttátok e...

18/L

2017. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm nézte folyamatosan. Ki voltam. Mi a jó ebben??

Megnéztem ,beletekergettem meg ilyen hasonló sorozatokba is. De nagyon sz**r

Ami ebben fura és nem értem hogy ezeket ilyen 12-17 éves korosztálynak találják ki de youtubeon egy csomó olyan video van hogy 9 éves vagyok és eléneklem a violetta föcimdalát blabla bla


Meg ami idegesít hogy a Biát is mindig odarakják hogy melyik jobb meg


Hát a Bia meg se közelíti ezeket a sorozatokat. (Pozitív értelemben)

A bia nagyon jó


De egyetértek amúgy.

2021. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!