Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » D Gray man Ezeréves Gróf...

D Gray man Ezeréves Gróf esetén mi is történt?

Figyelt kérdés

Erősen spoileres kérdéssel fordulok hozzátok:

A múltban Mana 3 évet töltött Allennel majd meghalt. Megjelent az Ezeréves Gróf aki akumát csinált Manából, akit Allen végül az "ártatlanságával" (nem tudom hogy ragozzák angolul :D) megöl. Majd az új fejezetekből kiderül, hogy az Ezeréves Gróf Mana. Akkor most, hogy is van ez? Hisz elvileg Allen megölte (még beszélt is hozzá)



2017. júl. 9. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon zavaros az egész. Nem tudom van-e még valami értelme, vagy meglehet-e válaszolni egyáltalán. Kíváncsi vagyok később kiderül-e teljesen, hogy mi és hogyan történt.


A Gróf kettévált és 2 újszülött lett belőle: Mana és Nea.

Mana felfalta Nea-t, így újjászületett a Gróf, ami nem volt százas, mert az egyik felét hibáztatta, amiért az felfalta a másikat. Majd Nea megölte a Noékat, a Gróf pedig Manaként élt tovább és magához vette Allent.

Ez már egyből egy jó nagy ellentmondás... :D

Én már nem is próbálom meg megérteni.

2017. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!