Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én keresek egy koreai sorozato...

Hajni 197 kérdése:

Én keresek egy koreai sorozatot. A kérdés alatt leírom amire emlékszem belőle (? )

Figyelt kérdés
Szóval elvileg egy rendőr páros van benne, és emlékszem, hogy a férfi szereplőnek mutatják az egyik jelenetben a hátát ami tele van sebhelyekkel, mintha megkorbácsolták volna. Ha jól emlékszem akk. a férfi talán egy profilozó... de ez egyáltalán nem biztos. Nem rég leltem rá, csak akk. még valami mást néztem... most meg nem találom és nagyon bosszant... a válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. júl. 10. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom a címét, de itt van egy csomó akciós kdrama, hátha köztük van:

[link]

2017. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az alapján amit leírtál, hogy tele van sebhelyekkel a háta, nekem nem koreai sorozat ugrik be, hanem kínai.


Love me if you dare


A férfi kriminálpszichológus (igen, profilozó), felvesz maga mellé egy angol-kínai fordító csajt. Nem azért mert ő nem tudná megcsinálni, hanem mert gyorsabb ha az anyanyelvén kapja meg az anyagot. Utána a szokásos történet jön, 1-2-3 epizódonként megoldanak egy-egy ügyet, de az összes egy háttérember/főellenség irányításával történt.

Én mindazonáltal azt mondom, hogy érdemes megnézni. Akár nő, akár férfi a néző, a főszereplő férfi egyszerűen magával ragad. A stílusa, a modora, a beszéde, a képességei. Illetve minden rejtvényről tudunk az elejétől fogva, és folyamatosan ismerjük meg a megoldást, nem úgy mint a sherlock sorozatokban, hogy a végén egyszerre mondják el. Lépésről lépésre tudunk mindent követni, valamint elég nagy szünetek vannak ahhoz, hogy ne váljon vontatottá, haladás nélkülivé, viszont legyen időnk megállítás nélkül nekünk is gondolkozni az egyes rejtvényeken.

2017. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! a második válaszolótól kérdeznék... ebbe a kínai sorozatba van szerelmi szál? vagy csak úgy el vannak egymással a szereplők?
2017. júl. 11. 23:38
 4/4 A kérdező kommentje:
jajjj, ez az :D köszönöm szépen 2. kommentelő :D nem csoda h nem találtam a koreai sorozatok között :) köszönöm még egyszer :) feltétlenül megnézem :)
2017. júl. 11. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!