Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleach - ről mi a véleményetek...

Bleach - ről mi a véleményetek? (értelmes válaszokat kérek)

Figyelt kérdés

Még régen elkezdtem, addig jutottam, hogy elmennek megmenteni Rukiát és találkoznak a seprűhajú fazonnal. Igazából érdekesnek tűnik, láttam későbbi évadokból képeket, hogy milyen epic királyságok fognak történni, Aizenről is tudok, csak félek a fillerek miatt.

(ne gyűlölködjetek, fejtsétek ki a véleményeteket normálisan)



2017. júl. 16. 18:31
 1/7 öthathét válasza:
75%

Csak addig néztem, amíg megmentették Rukiát. Tovább nem akartam nézni, mert a fő célt elérték és attól tartok, hogy a folytatása erőltetett lett.

Mellesleg életem első animéje és imádtam.

2017. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Rukia megmentéséig jó volt. Utána egy kalap szar. Ez nem gyűlölködés, hanem a véleményem, és azért gondolom így, mert van egy séma és folyamatosan az ismétlődik csak mások benne a mellékszereplők, illetve a vége (manga) össze lett csapva nagyon, egy okádék lett.


És a séma, ami ismétlődik, a következő (a Rukia megmentéséig történtek példájával):

1) Ichigo találkozik valakivel (Rukia) és olyan erőt szerez, mint ami annak van (shinigami).

2) Ichigo találkozik 2 ellenséggel, akik közül az elsővel bajlódik (Renji), a második ellen semmi esélye sincs (Byakuya).

3) Ichigo találkozik egy szökött shinigamival, aki edzi őt (Urahara).

4) Elmegy megmenteni valakit (Rukia) vagy valamit.

5) Legyőzi a korábbi első ellenséget (Renji), majd egy nagy plusz erővel a másodikat is (Byakuya).


És folyamatosan elejétől a végéig ez a séma ismétlődik...

Plusz a "jófiúk" közül alig hal meg valaki. Ha valakinek közülük a testük harmadát elpusztítják és ott tátong egy hatalmas lyuk, akkor az nem hal meg, hanem felkél még erősebben és nem kapunk rá választ, hogy miért. Ez a konkrét példa a manga végéhez közel történt, de végig ez a jellemző.

2017. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó évad kivételével végig nagyon jó volt, én legalább is imádtam. Az utolsó évad két dolog miatt nem tetszett, egyrészt az már nagyon erőltetett volt és a rajzolás is teljesen megváltozott, ami tudom, hogy nem az animekészítők hibája, de az engem eléggé idegesített. Mindenesetre azért az is nézhető volt, de az előtte lévő évadokat mind nagyon ajánlom, mert a Bleach szerintem egy nagyon szórakoztató anime. :)
2017. júl. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Történet szempontjából egyet kell értenem az egyik előttem szólóval, ismétlődik a séma. De néha azért ez is élvezetes volt, néha unalmas, nyilván. De én igazából a karakterek miatt néztem végig... Meg volt az a visszaemlékezős és a Zanpaktous ív, ami nekem nagyon tetszett. Bár kész voltam, hogy Aizent annyi részen keresztül képtelen volt ledarálni... Az fájt.

Szóval, ha nem is a legpengébb anime (*gyenge vicc kísérlet*), szerintem egyszer akkor is érdemes végignézni. (Bár, azt fájlaltam, hogy egy idő után csak így random nem volt szinkron...)

2017. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem valamennyire bejött, bár voltak szenvedősebb részei is mint amikor a vámpírokkal(nem tudom mi a nevük) harcoltak. És igen valakit, valamit mindig meg kell menteni, nincsen távoli célja a szereplőknek.
2017. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem van feliratos, mert akkor még lehet esélye! :)
2017. júl. 17. 15:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenféle elfogultság nélkül, én a legvégére már nem bírtam számontartani az erőforrásait. Már a félig halálisten- quincy páros is nehézkes volt az én felfogásomnak, de ezt még megfejelte a hollow majd a fullbring... egyszersmind sok volt :D Ezt csak tetézte hogy bár rendesen tápolták az ereje folyamatosan kilengett, nélkol felrúgott minden kapitányt máshol meg kisujjal félrepeckelték. A tápolás mellett szellemiekben nem gyarapodott semmit, a karja sem ment át különösebb változásokon és új képességeket sem tanult, csak önmaga vált valami borzalmas eleggyé.
2017. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!