Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy oldják meg a filmekben,...

Hogy oldják meg a filmekben, sorozatokban, hogy fiatalabbnak néznek ki a színészek egy visszaemlékezésnél?

Figyelt kérdés

Sok filmben,sorozatban használják,hogy visszamennek a múltba "pl 10 évvel korábban",és olyankor ugye a színészeket is fiatalabbá kell tenni.


Ezeket előre felveszik,pl egy sorozat 1.évadánál,amit majd csak a 10.évadban fognak leadni?

Mert elég látványos fiatalodást is láttam már,gondolom azért ilyen jó sminkesek nincsenek,akik 5-10 évet tudnak csalni,lecsípni az illető korából.


2017. júl. 20. 01:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában elég gagyin, a többi meg jó sminkes, vagy dublőr.

Ilyen apró részletekben szinte senki nem gondolkozik előre 5-10 évadot, különösen egy sorozat első 1-2 évadában, ahol még friss az egész, meg bármikor elkaszálhatják.

2017. júl. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akár egy jó sminkes, de akár számítógépes effekttel is. Pl a Supergirl sorozatban Calista Flockhart-on is gépes effektet használnak, azt mondjuk ott elég gagyin oldották meg.
2017. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit én szoktam látni:

- ügyes sminkelés (több korrektor, szem kicsinyítése / nagyítása, kevesebb smink szemre nőknél)

- arcot fiatalító frizura vagy olyan frizura, öltözet, ami a 10 évvel azelőtti divatra volt jellemző

- baromi sok utómunka

- esetleg arcprotézis


És ritkábban előre felvevés, ha tudják, hogy mit akarnak beletenni később (pl. Így jártam anyátokkal gyerekei :D)

2017. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor direkt megfigyeltem ezt, ami 20 évet ölelt fel egy nő életéből. Smink, frizura, ruhák, nagyon jó színészi játék. Ha egy felnőtt gyerekkori énjét kell eljátszani, akkor keresnek egy rá nagyon hasonlító gyereket.
2017. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a vikingeket.

Az elején a főszereplő 28 éves kb, a végén 60.

2017. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az x men 3ban,amikor magneto és x professzor elmegy jean grey-hez amikor az még gyerek,ott elég jól sikerült digitális fiatalítással oldották meg.
2017. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Öregíteni könnyebb.

Maszkok,stb.

Fiatalítani nehezebb.


Most a "hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot" c.sorozatot nézem,ahol folyamatosan ugrálnak az időben 10 évet,és tényleg fiatalabbnak néznek ki a szereplők,a bőrük is.

2017. júl. 20. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:
A vikingekben öregítenek és fiatalítanak is. A színész 38 éves, és kb 20-as évekre van sminkelve.
2017. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

aha.

ha ragnarra gondolsz ő most 38 éves.

5 évvel ezelőtt meg simán elment 30nak az első évadban.

2017. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!