Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a kedvenc goth animétok?

Mi a kedvenc goth animétok?

Figyelt kérdés

Én eddig ezeket láttam: Vampire Knight, D, Trinity Blood.

Bár ezek mind vámpírosak. Ismertek más témaköröket is a goth animékon belül?



2017. júl. 24. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Egész jó dark fantasy - horror vígjáték - gothic - rejtélymegoldós, pici ecchivel, ez:


tasogare otome x amnesia


Szép grafikájú egyébként, csak kissé vontatott, lassan indul be, több rész után, persze nem érdemes egyből előre ugrani benne.


Bár vannak benne vígjáték elemek, mégis a komor (dark fantasy) hangulat uralkodik benne, képileg és történetileg is.

2017. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gótikus:


Gosick - kedvencem, pár rész után nagyon jó kis történet lesz, és a zenéi *o*

Kuroshitsuji

When Seagulls Cry

Le Portrait de Petit Cossette

07-Ghost

2017. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: Én azt Dusk Maiden of Amnesia címen ismerem. Stílusváltós, amit utálok. Alapvetően egy fiú és egy lány szerelem története. Csakhogy az első fele a férfiakat, a második fele a női nézőket célozta meg. Brr...

Nem modnanám gótnak.


2: Köszi. A Kuroshitsujit elfelejtettem idesorolni. A többit még átfutom.

2017. júl. 25. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, amit írtam (Otome.../Dusk...) dark fantasy, és kevésbé goth, de közel áll a goth-hoz.


Vontatottan alakul, nekem se kedvencem, de egész jó volt, csak hát mire végignéztem... Félretettem többször.


A grafikája vonzó. Engem nem zavart, hogy eleinte ecchi és horror vígjáték felé hajlik, bár az utolsó részei már inkább hatottak rám, amikor a lány szomorú emlékei kezdtek kiderülni.


Gondoltam megemlítem, mint közel goth stílusú animét. ;)

Nem mindenki esete, számomra középszerű.


Csak hát nem nagyon láttam mást, aminek köze volna a goth kultúrához és anime.

2017. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(Apropó, közben eszembe jutott az Oreimo, abban van egy tipikusan goth csaj, ezt a divatot követi életérzésben, olvasmányaiban és öltözködésében, ez a főszereplő részéről a vita egyik tárgya, rendszeresen. De hát az Oreimo egyáltalán nem goth és nem dark anime, úgyhogy zárójeles.)
2017. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!