Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime lehet az?

Melyik anime lehet az?

Figyelt kérdés
Van egy anime amit emlegettem haveroknak és elfelejtettem a nevét még nagyon régen láttam amikor elkezdtem animéket nézni az elsők közt volt. Szóval arra szeretnélek kérni titeket hogy segítsetek kitalálni mi a neve mert már nem emlékszem rá :D Elmondom miről szól: (Kicsit homályosak az emlékeim , de megpróbálom értelmesen elmagyarázni) Szóval volt egy csávó akit elküldtek egy városba ahol valami ismeretlen fertőzés tört ki és neki kellett kiderítenie hogy mi lehet az , természetesen a város lakatlan volt és egy nagyon nagy városról van szó. Ott találkozott több emberrel ha jól emlékszem azok is a várost vizsgálták. Ha jól emlékszem egymás ellen voltak de ebben nem vagyok biztos. Nem lehetett hosszú anime kb huszon valahány részes lehetett. Ennyit tudtam felidézni az emlékeimből remélem valaki tudja a címét mert sajnos elfelejtettem , mert már annyi animét láttam , azt ilyen régi animék amiket több éve láttam a nevük kimennek a fejemből :D főleg ha huszonrészesek xd Előre is köszi a segítséget animések! :D Köszi hogy végig olvastátok , legyen szép napotok! Hali! :D

#anime #huszonrészes
2017. júl. 26. 01:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Ui: Ja és tudom hogy az anime nem a "filmek , sorozatok" kategóriába tartozik de nemtudtam máshova besorolni :D
2017. júl. 26. 01:26
 2/5 NagyPamela ***** válasza:

Fhuuuuu nemtudom mi ez de engem is érdekelne :O

Jaaa és nekem ettől olyan Mayoiga feelingem lett, szóval ha még nem láttad azt mindenképp nézd meg *-*

2017. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés köszi megnéztem , de nem az az anime amire gondolok . De majd kinézem csak előszőr a noragamit nézem ki :D
2017. júl. 26. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
no.6 ?
2017. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a no.6 de azért köszi :/
2017. júl. 26. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!