Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ezek animék közül melyik a...

Ezek animék közül melyik a legrövidebb és melyiket érdemesebb megnézni?

Figyelt kérdés

-Hotarubi no mori

-Kyoukai no kanata

-Kamisama hajimemashita

-Inu x Boku ss



2017. júl. 26. 11:37
 1/4 NagyPamela ***** válasza:
66%

Nemtudom milyen hosszúságúak...

az elsőt még nem láttam

a másodikat sem de mindkettőről sok jót mondanak..

a kamisama örök kedvencem nagyon ajánlom *-*

az inu x Boku az sem rossza nime de szerintem inkább egyszer megnézendő anime..De amúgy az is elég jó szóval ajánlom.

Csekkkold le őket animeaddictson és ott több dolgot is megtudsz róluk

2017. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Hotarubi no Mori e a legrövidebb, mert egy 45 perces mozifilm. Amúgy a hosszúságukat AnimeAddictson vagy MyAnimeListen meg tudod nézni. Én a Hotarubi no Mori e-t és a Kyoukai no Kanatát láttam, nekem mindkettő felejthető volt, de nem rosszak, egyszer simán meg lehet nézni. A Hotarubi no Mori e nagyon sok embernek szokott tetszeni.
2017. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én már láttam mindet.

A Hotarubi no Mori nem olyan nagy szám, egy rövid film, de nagyon aranyos és szomorú is egyben.

A Kyoukai no Kanata és az Inu x Boku SS ha jól tudom ugyanolyan hosszúságú (ha az OVA-kat, filmeket, specialokat nem vesszük). A Kyoukai no Kanata néha vicces, néha komolyabb hangulatú. Nekem elsőre nem tetszett, de másodjára már belopta magát a szívembe. Vannak benne megható pillanatok.

Az Inu x Boku SS inkább shoujo, ebben meg van minden, vicces, van a karaktereknek szomorkás előéletük. Első shoujo animéim között volt, én akkor imádtam.

A Kamisama Hajimemashita a leghosszabb, két évada van, és vannak OVA epizódok is. Így az egésszel együtt le van zárva a történet. Aranyos, kedves, vicces kis fantasy anime. Nekem az összes közül ez tetszett a legjobban.

2017. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől!
2017. júl. 29. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!