Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én nem értem ezeket a...

Csak én nem értem ezeket a Trónok harca új évadjában?

Figyelt kérdés

1. Hogy lett ekkora flottája Euronnak? Az előző évadban elvileg az összes Greyjoy hajót elvitték Yaráé + a Vas-szigeteken nem terem semmi, tehát nincs fa + túl kevés idő telt el azóta.


2. Havas Jon miért izmozik Kisujjal? Az egyik legerősebb szövetségese. Oké, van oka haragudnia rá, pont ő papol arról, hogy minden erőre szüksége van, erre fojtogatja a völgy seregének vezérét.



2017. júl. 26. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Te miről beszélsz?
2017. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%

1. Csak 100 hajót vittek el a flottából.

A Vas-szigeteken van fa, csak a sorozatban Pyke-on nincs.

2. Kisujjban nem lehet megbízni, ő meg nem hülye, hogy ezt ne tudja. Csak figyelmeztette, hogy kerülje Sansát, mert átlátja a szándékait.

2017. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 bútylubátya ***** válasza:
50%
Nem csak te nem érted, nekem is szúrja a szememet. Ezekhez még hozzátenném azt, hogy hogyhogy nem vették észre Yaráék Euron hajóit a sötétben.
2017. júl. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Pontosan azért, mert sötét volt
2017. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

2. John azért "izmozik", mert nem akarja, hogy az a pöts megdugja Sansát.

Vagy te örülnél, ha egy idióta rámászna a húgodra-nővéredre-barátnődre? Vagy hagynád, pusztán azért, mert a szövetségesed? Ne röhögtess.

2017. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5


A Trónok harca világ kb megegyezik a feudális középkorral. Na most ott nem az alapján választottak férjet a hercegnőcskéknek, hogy ki a legjobb fej/legjobb pasi stb., hanem az alapján, hogy kinek a szövetsége lehet jó.

Ha már Jon van annyira racionális, hogy a Karstarkokon meg az Umbereken nem áll bosszút, akkor miért kell az egyik legerősebb szövetségesét inzultálnia?

2017. júl. 27. 15:32
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Mert Kisujjban nem lehet megbízni és kész. Tudja ezt jól Jon
2017. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7


Mert kiben lehet?

2017. júl. 27. 15:50
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
Ember, ne idegelj, Kisujj egy számító p.cs!
2017. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

bár nem mutatták,de szerintem azért sansa csak elmesélte neki az addig vele történteket.

pl,hogy kisujj egy kéjenc,meg hogy lazán leba-szta a lukon az elmebeteg nagynénjét amikor már nem volt szüksége rá.

meg hogy vitte magával ide,vitte oda,amikor rögtön elküldhette volna a falhoz is.



a sok hajó meg lehet onnan is,hogy a valódi kalózoknak sosem céljuk elsüllyeszteni a megtámadott hajókat,hanem leöldösik a legénységet,behúzzák,ráköltöznek és a flottához csatolják.

ami már inkább érdekesebb kérdés az hogy hogyan oldják meg egy ekkora sereg élelmezését télen.

mert egy ilyen eltúlzott flotta mint amit mutattak az 1. rész végén napi szintű kaja igényéhez kb le kellene rabolniuk fél westerost.

2017. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!