Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Fullmetal alchemist tényleg...

A Fullmetal alchemist tényleg olyan jó, mint mondják?

Figyelt kérdés
Egy részt nem láttam belőle, de hallottam, hogy jó, így arra a következtetésre jutottam, hogy jó lesz nekem. Láttam már animéket, szóval tudom én, hogy mire számithatok japántól, de remélem nyugati szemnek is jól eső érzést kapok. Amúgy ennek van valami folytatása Brotherhood néven? Nem tudom, de szeretnék részese lenni egy jól összerakott írói munkával átitatott világnak. Mivel érdemes elkezdeni?

2017. júl. 27. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg olyan jó,mint ahogy mondják. A Brotherhood nem folytatás,az a változat követi a mangát. A sima FMA akkor jött ki,amikor a manga még nem volt befejezve,ezért egy teljesen más irányt vett fel. Véleményem szerint a Brotherhood jobb,de mindkettőt érdemes megnézni.
2017. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen! :D


Előbb a Brotherhood-ot nézd meg azt javaslom :D

2017. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még jobb is.
2017. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A története az valami fenomenális az nagyon megfogja az embert a többi "csak" átlagon felüli
2017. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
A shonen mûfajon belül tényleg kiemelkedõ alkotás, nekem anno nagyon tetszett. (Már a Brotherhood, a szimpla FMA elég gyenge volt hozzá képest)
2017. júl. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan jó, annál sokkal jobb! Elsőnek azt ajánlom, hogy a 2003-ms verzióval kezdd a nézést, ugyanis a Testvériség (alias Brotherhood) elejéről rengeteg poént kispóroltak, ami kár. Meg pár olyan helyzetet, ami azért hasznos a megértés szempontjából. Utána jöhet a Testvériség és persze a filmek + a négy részes OVA.


Nem fogod megbánni. Gyönyörű grafika mindkét esetben, változatos karakterek, remek poénok, dráma, harc, háború, barátság, család, ami belefér. És persze igen érdekes, jól összerakott történet.


Én mindkét verziót IMÁDOM! A 2003-mas még 2005-ben láttam, azóta szerelem van nálam az animét és mangát illetően. A Brotherhoodot sajnos csak idén tudtam én is pótolni. Ő követi a mangát, míg a régi változat kb. a felétől eltér, mert anno beérte az éppen 2003-ban még vígan futó mangát. De a maga nemében mindkettő kihagyhatatlan. :)

2017. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!