Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a lost vége? (Spoiler)

Ez a lost vége? (Spoiler)

Figyelt kérdés
Az utolsó amit láttam az volt, hogy elindultak megölni a füst szörnyet és az alternatív idősíkon páran elindultak valamit csinálni. Most akkor ez a Lost vége? Ha nem ez akkor mi és hol tudom megnézni?
2017. júl. 28. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, a vége az volt, hogy alapból mindenki meghalt a gépen, és az egész egy alternatív univerzumban játszódik, afféle "eldől, ki jut a mennybe és ki a pokolba"-helyen.


Ennyi.

2017. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ezt hol lehet megnézni?
2017. júl. 28. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:

bármelyik magyar online filmnézős oldalon.

lost 6.évad alatt

2017. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nekem ott ez volt az utolsó rész! 😂😂😂😂
2017. júl. 29. 09:07
 5/7 anonim válasza:

az utolsó rész majdnem 2 órás.


Ha esetleg kérdésed van a sorozatról, írj privátot és válaszolok, itt nem akarok spoilerezni :)

2017. júl. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem halltak meg xd

[link]


Az eredeti angol cikk, már nem tudom hol van, rég volt xd

2017. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy a Lost készítői anno azt nyilatkozták, hogy mindenki meghalt, de nem mindenki a szigeten. Akik az utolsó részben ott voltak, azok haláluk után nem tudtak továbblépni, mert rendezetlen ügyeket, félelmeket stb. hagytak maguk után és csak a sorozat legvégén nyertek megnyugvást. Így mindenki, akinek láttuk a halálát, egyfajta purgatóriumba került, ahol mindenkinek meg volt a saját kreált élete=az ami a "mi lett volna, ha nem zuhan le a gép" után történt.
2017. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!