Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a jobb Hegylakó...

Szerintetek ki a jobb Hegylakó? Connor vagy Duncan?

Figyelt kérdés

2017. júl. 28. 15:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

számomra connor egyértelműen.

és bár szerettem a tv sorozatot is és duncan komolyabb sorozatgyilkos volt az évadokban mint dexter a levágott fejek tekintetében,de akkor is,adrian paul egy ripacs.

míg lambert régen elég jó színész volt aki szerintem egész jól vissza tudta adni,hogy milyen lehet egy ilyen élet és egyszerre volt sebezhető,fenyegető és totálisan magányos.

plusz connor leélt egy egész életet a feleségével.

duncan meg folyamatosan csajozott és pár évnél többet egy nővel sem volt.

szóval connor az igazi komolyabb magányos farkas,míg duncan egy könnyedebb karakter.

2017. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hm, érdekes a válaszod, szerintem is Connor sokkal jobban visszaadja ezt az "Örökké élni szívás!" dolgot és valóban depressziósabb karakter, de Duncan számomra sokkal szerethetőbb. Mindketten szimpatikusak és erősek, de Duncan számomra egy kicsit jobban. Egyébként hasznosnak találtam a válaszod, ezért ment a zöld kéz. :)
2017. júl. 28. 22:56
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

bírtam én őt is akármilyen pojáca volt a lófarokkal,meg a cowboy csizmával:)

az volt nagyon idegesítő a soriban,amikor duncan kéretlenül,bután és logikátlanul beleavatkozott más dolgába.

pl amikor a kelta harcos csaj férjét megölik és a csaj elkezd bosszút állni a gyilkosokon.

akkor duncannak azt kellett volna mondani,hogy segítek neked kinyírni őket ha akarod,nem pedig azt,hogy a bosszú nem megoldás.

ilyet mondani egy 2000 éves halhatatlannak,aki teljesen más erkölcsi alapokon nőtt fel.

és hemzsegett az ilyesmiktől.

meg eleve miért ne állhatna bosszút,teljesen jogosan a csaj?

persze gondolom a korhatár besorolás miatt is lett langyibb a sori,bár methos meg nem sza-rozott,ő megmondta,hogy a lovagiasság kora előtt született és lazán lenyakazott csajt is.

ő volt a legjobb karakter a soriban.

2017. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, Methos se a sz@rral gurigázott! :D
2017. júl. 28. 23:14
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

közben eszembe jutott még egy lényegi különbség ami connor felé billenti a mérleget és mélyíti a karaktert.

connor szülő is volt,mert felnevelte rachelt.

2017. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Amúgy azt nem értem, hogy amikor Ramírez meséli Connornak, hogy nekik Halhatatlanoknak nem lehet gyermekük, azt úgy érti, hogy nem tudnak gyereket nemzeni, vagy hogy tilos nekik a halhatatlanságuk miatt. Mert Rachel nem az igazi lánya volt csak felnevelte.
2017. júl. 28. 23:41
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

És az miért van, hogy a mozifilmek egyre gagyibbak lettek?

Nekem az első rész a Hegylakó

a többi, meg a sorozat...hát nem tudom,talán még a 3 elment

persze annó a tévében végig néztem a sorozatot

És ha jól emlékszem a 4-ben együtt játszik C.Lambert, és A. Paul

2017. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen együtt játszanak a 4-ben. Amúgy szerintem a sorozat nagyon jó volt, volt olyan jó, mint a film. A folytatások közül pedig a második rész pedig tényleg hagyott némi kívánnivalót maga után enyhén szólva...
2017. júl. 29. 00:02
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

azért lettek gagyibbak az első résztől,mert az alap filmet remek sztár rendező készítette mozi film költségvetésből,könyvadaptációból,kiváló volt a szereposztás és a zene miatt halhatatlan lett mint a karakterek.

a sorozat meg ugye a tv-be készült alacsony költségvetéssel.

a film többi része meg videó téka alsó polc szint zs kategória szintén alacsony költségvetéssel.

kivéve a második rész ami moziba is került nem egyből tékába,pénz is volt benne,de hát az fura egy madár.

de ilyen szempontból nem is összevethető a két dolog mert teljesen más a mitológia a filmben és más a sorozatban.

a filmben minden halhatatlan megáll az öregedésben kb 30 körül és az idők hajnala óta született kb 100.

connor is kb 4-5el találkozott 400 év alatt.

a 3000 éves kurgan is kb 10el.

míg a sorozatban az első halálnál rögzül az életkor,ezért van gyerek is köztük és kb minden 10.ember halhatatlan.

ezért tudott duncan minden részben levágni egy fejet:)

2017. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
ha Hegylakó akkor egyértelműen az 1 rész! s hogy melyikük volt jobb? ha a szerepet nézzük,színészi alakítást akkor Lambert a nyerő,de ha a történet szempontjából akkor Adrian Paul a jobb.A megszerzett anyagi javak mellett folyamatosan képezte magát,kiváló harcművész(a való életben is)míg Connor nem volt annyira jó szerintem. gyermeket pedig nem nemzhettek,nem tudtak,Kurgan az első részben tesz is rá gúnyos megjegyzést
2017. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!