Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha egy új filmnek kész az...

Ha egy új filmnek kész az előzetese, akkor miért kell rá még várni, hogy megjelenjen?

Figyelt kérdés

Úgy értem... hogy ha már az előzetes meg van, akkor már biztos leforgatták az egész filmet.

Miért kell rá még azon felül több hónapot vagy akár 1 évet várni ?



2017. júl. 31. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Te is a Thor-t várod? :D Pacsi, alig bírok várni!

Felcsigázzák az érdeklődésedet. Meg próblják rendesen elosztani a filmeket, hogy a Thor ne rögtön a Pókember után jöjjön.

Ajánlom, hogy olvass el minden Thor képregényt, hogy kihúzd novemebrig. ;)

2017. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert maximalizálni akarják a bevételt? Próbálj meg egy terméket úgy eladni, hogy mindenféle előzetes reklám nélkül csak úgy kiteszed a boltok polcaira...
2017. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként az előzetes nem feltétlenül jelenti, hogy már készen van a film. Sokszor van, hogy a trailer már kész van, de a háttérben még a kisebb dolgokat csinálják. Megfigyelhető pl. olyan, hogy trailerben látott jelenet végül nem kerül bele a kész filmbe vagy hogy a trailerben egy kezdetlegesen kidolgozott cgi van csak, amin még dolgoznak (lásd pl. wonder woman legújabb trailerjét).
2017. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

áááá... értem

Itt is a pénz játszik közre a dologban

Gondolhattam volna :D


ui.:

#első

igen már nagyon várom az új Thort xD

Lehet neki állok az előző részeknek addig, meg olvasgatok :D

2017. júl. 31. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!